بازار دستگاه سورتینگ کدو مسمایی در تهران

کدو مسمایی از جمله صیفی جاتی است که دسته بندی مناسب آن می تواند به بازاریابی آن کمک کرده و ضایعات این محصول را به حداقل برساند. علاوه بر این میزان صادرات این محصول به کشورهای همسایه نیاز به سورتینگ آن را امری اجتناب ناپدیر کرده است. سما تا چه اندازه با عملکرد دستگاه سورتینگ کدو مسمایی آشنایی دارید و چگونه می توان این دستگاه را از بازار آن در تهران خریداری نمود؟

بازار دستگاه سورتینگ کدو مسمایی در تهران

عملکرد دستگاه سورتینگ کدو مسمایی چگونه است؟

عملکرد دستگاه سورتینگ کدو مسمایی چگونه است؟ برای انجام درجه بندی و سورتینگ کدو مسمایی از دستگاه سورتینگ شبکه ای مدور استفاده می‌شود. این دستگاه از میله های استیل در فرم و سایزهای مختلف ساخته شده است.

بازار فروش این نوع کدو به گونه ای است که بیشتر بر اساس اندازه و قطر آن دسته بندی می شود. 

کدو مسمایی در مخزن شستشوی این دستگاه قرار گرفته و سپس به کمک نقاله ای به قسمت اصلی دستگاه وارد می‌شوند. 

در این قسمت و به وسیله چرخش دستگاه کدوهای مسمایی در سایز ها و خودروهای مختلف در کنار همدیگر قرار می گیرند و با توجه به اندازه فاصله میله های استیلی و قطر کدوها از هم تفکیک و جدا می شوند.

فاصله بین میله ها متغیر بوده و بر اساس آن کدوها از بین میله ها عبور کرده و تقسیم بندی می گردند. 

کدو های عبوری از بین میله ها در حوضچه‌ای که در قسمت پایین و کف دستگاه تعبیه شده است جمع می شو وند به وسیله نقاله دیگری از این قسمت خارج شده و به قسمت بسته‌بندی می روند.

در این دستگاه از موتور و گیربکس برای چرخش دستگاه استفاده می شود و با می توان با تغیر سرعت چرخش موتور فرآیند جداسازی و سورتینگ را تسریع نمود.

فروش دستگاه سورتینگ کدو با ارزانترین قیمت

فروش دستگاه سورتینگ کدو با ارزانترین قیمت مراکز درجه بندی انواع محصولات باغی و صیفی جات به که به صورت عمده و در مقادیر بالا اقدام به تهیه این محصولات کرده و یا افرادی که در زمینه صادرات دستگاه سورتینگ به کشورهای مختلف فعالیت دارند می توانند از دستگاه سورتینگ کدو برای پیشبرد کسب و کار خود استفاده کنند.

برای خرید ای دستگاه با ارزانترین قیمت می توانید با کارشناس فروش دستگاه سورتینگ تماس گرفته و ضمن کسب اطلاع از سایر مشخصات و قیمت دستگاه سورتینگ نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

علاوه بر این با سفارش این دستگاه به صورت عمده می توانید از تخفیف مخصوص ما برای این نوع خرید استفاده کنید.

سفارش شما با وسیله حمل مناسب و به طور کاملا بی عیب به آدرس اعلام شده توسط شما به هر نقطه ای از ایران ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما