تولید سورتینگ سیب زمینی غلطکی

امروزه با توجه به علاقه مردم به استفاده از تنقلات و خوراکی های سرخ شدنی مانند سیب زمینی سرخ شده باعث شده است تا تولید و مصرف این دسته خوراکی ها افزایش یابد. امروزه کارخانجات و کارگاه های مختلفی از دستگاه سورتینگ سیب زمینی برای تهیه سیب زمینی آماده منجمد جهت سرخ کردنی و یا تبدیل سیب زمینی به چیپس استفاده می نمایند. این دستگاه وسیله ای میباشد جهت خرد کردن سیب زمینی ها در اندازه ها و ابعاد مختلف که ما انتخاب می نماییم. مجموعه ما تولید کننده دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی می باشد و محصولی با کیفیت عرضه می نماید.

تولید سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دستگاه سورتینگ غلطکی به چه شکل کار میکند؟

دستگاه سورتینگ غلطکی به چه شکل کار میکند؟ کار دستگاه های سورتینگ سیب زمینی بدین صورت میباشد که در مرحله اول سیب زمینی ها را به قسمت منبع تغذیه دستگاه انتقال می دهند و سپس سیب زمینی ها به طور هوشمند از این قسمت به قسمت نوار نقاله منتقل می گردند و به همین شیوه به قسمت شست و شوی دستگاه منتقل می‌شوند و پس از شست و شو و طی کردن این مرحله، سیب زمینی های خراب جداسازی شده و سپس با توجه به معیارهای اندازه و وزن که به دستگاه تعریف می شود، سیب زمینی ها در دسته‌بندی‌های خود به قسمت دپو منتقل می شوند.

همچنین مراحل پوست کنی، خرد شدن و … نیز از مراحلی می باشند که برای تهیه فراورده‌های سیب زمینی مانند چیپس به دستگاه تعریف میگردد. امروزه دستگاه های سورتینگ پیشرفت بالایی دارند و از آخرین تکنولوژی روز در ساخت آنها استفاده شده است و با استفاده از روش های لیزری، وزنی و مکانیکی غلطکی کار می کنند. دستگاههای سورتینگ سیب زمینی به دو حالت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود.

نوع تمام اتوماتیک این دستگاه کلیه عملیات جداسازی، شست و شو، خشک کردن و دسته بندی از نظر اندازه و وزن را بدون دخالت اپراتور به صورت خودکار انجام می‌دهد ولی در دستگاه های نیمه اتوماتیک، عملیات جداسازی سیب زمینی های خراب توسط نیروی انسانی انجام می گیرد. یک نکته دیگر در مورد دستگاه سورتینگ این است که مراحل تمیز کردن و خاک گیری از سطح سیب زمینی ها یا به وسیله شستشو با آب و سپس خشک کردن انجام می گیرد و یا در نوع غلطکی، سیب زمینی ها به وسیله دستگاه غلطکی با ساییده شدن به هم دیگر خاک گیری می گردند.

فروشنده سورتینگ سیب زمینی غلطکی

فروشنده سورتینگ سیب زمینی غلطکی در هنگام خرید این دستگاه توجه داشته باشید که آن را از مراکز معتبر و برندهای شناخته شده خریداری نمایید. مجموعه ما فروشنده سورتینگ سیب زمینی غلطکی می باشد و دستگاهی با کیفیت بالا عرضه می نماید. کیفیت بالا و رعایت استانداردهای لازم در تولید این دستگاه سبب تمایز محصول ما با محصولات سایر رقبا گردیده است و این افتخاری برای مجموعه ما می باشد. عزیزان جهت مشاهده و خرید از محصولات ما می‌توانند به صورت حضوری به مجموعه ما مراجعه نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای مجموعه تماس حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما