تولید کننده دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

 خیار به عنوان یک محصول پر مصرف با استفاده از دستگاه سورتینگ می تواند به راحتی درجه بندی شود. تولید کننده این دستگاه آن را با قیمت ارزان به بازار عرضه کرده است. آیا تا چه اندازه با انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار  سبز آشنایی دارید و چگونه می توانید این دستگاه را با قیمت ارزان از تولید کننده آن خریداری نمود؟

تولید کننده دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز

انواع مدل های دستگاه سورتینگ خیار سبز یکی از مهم ترین دستگاه ها برای صادرات انواع میوه و محصولات کشاورزی دستگاه سورتینگ می باشد. این دستگاه ها بر اساس معیارهای مختلف همچون اندازه، وزن و رنگ اقدام به جداسازی و تفکیک میوه ها از یکدیگر می کنند.

انواع مختلف دستگاه سورتینگ خیار سبز از استیل ضد زنگ ساخته شده اند. این دستگاه ها به طور متوسط ظرفیت سورت 2500 تا 3500 کیلوگرم خیار در ساعت را دارا می باشند.

یکی از اهداف اصلی استفاده از این نوع دستگاه ها و کاربرد آنها در خطوط تولید خیار شور می باشد. این دستگاه ها از نوع دوار روتاری می باشند و مبنای جدا سازی و درجه بندی آنها بر اساس قطر خیار است.

به طور معمول انواع این دستگاه ها  با هدف تولید خیار شور اقدام به جداسازی خیال ها در 4 سایز مختلف شامل زیر 2 سانتی متر، 2 تا 3 سانتی متر، 3 تا ۴ سانتی متر و قطر بالای ۴ سانتی متر می نمایند.

اما چنانچه هدف از این دستگاه ها قرار دادن آنها در کارتون های مخصوص و به عبارتی کارتون بندی باشد از دستگاه سورتینگ نواری خیار استفاده می شود.

در همه این دستگاه ها از دو نوع سیستم الکترو مکانیک و غلتکی برای جداسازی خیار ها استفاده می گردد.

نحوه کار این نوع دستگاه ها به صورت تمام اتوماتیک می باشد و استفاده آنها باعث کاهش هزینه های کارگری در نتیجه قیمت پایین تر محصول نهایی می شود.

انواع مختلف دستگاه سورتینگ خیار در دو مدل متفاوت ساده و مجهز به سیستم آب کافی به بازار عرضه شده‌اند.

خرید دستگاه سورتینگ میوه ارزان قیمت

خرید دستگاه سورتینگ میوه ارزان قیمت

کارگاه های سورتینگ و گرید بندی  انواع میوه برای انجام این فرآیند نیازمند استفاده از دستگاه سورتینگ هستند. همچنین افرادی که به صادرات انواع تجهیزات مربوط به سورتینگ انواع میوه اشتغال دارند می توانند از این دستگاه برای صادرات به کشورهای دیگر استفاده کنند.

برای خرید دستگاه سورتینگ میوه با قیمت ارزان با کارشناس ما تماس گرفته و ضمن کسب اطلاع دقیق از قیمت دستگاه سورتینگ میوه نسبت به سفارش و خرید محصول مورد نظر اقدام نمایید.

ارسال این دستگاه به هر نقطه ای از ایران در زمان کوتاهی ممکن بوده و کلیه نکات مربوط به حمل سالم آن رعایت می شود تا سالم و بدون عیب به دست شما برسد.

ضمنا کسانی که اقدام به خرید این دستگاه به صورت عمده می نمایند می توانند از مرکز فروش ما تخفیف ویژه ای برای خریدشان دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما