تولید کننده دستگاه سورتینگ مغز پسته ایرانی

از انواع خشکبار و مغزیجات بسیار خوشمزه که خواص و فواید بی نظیری دارد، مغز پسته می باشد. امروزه با استفاده از دستگاهی به نام سورتینگ، مغز پسته را در درجه بندی و کیفیت های مشخص و مختلفی دسته بندی می کنند تا بدین صورت، عرضه آن راحت تر باشد. تولید بهترین دستگاه سورتینگ مغز پسته ایرانی با روند خوبی در حال انجام است.تولید کننده دستگاه سورتینگ مغز پسته ایرانی

نحوه کار با دستگاه سورتینگ مغز پسته

نحوه کار با دستگاه سورتینگ مغز پسته

ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان مغز پسته در جهان و مخصوصا در منطقه می باشد. مغز پسته های ایرانی دارای انواع و نمونه های مختلفی هستند و به غیر از مصرف داخلی در آجیل، شیرینی و … یکی از ارقام و محصولات مهم صادراتی به شمار می آیند.

یکی از موارد مهم برای فروش هر چه بهتر مغز پسته در بازارهای داخلی و خارجی این است که این کالا باید درجه بندی شود. دستگاه سورتینگ با طرز کار مناسبی که دارد، موجب می گردد که مغز پسته های مختلف را در رنگ و کیفیت های مختلف به صورت یکسان از یکدیگر جدا کند.

نحوه کار دستگاه سورتینگ مغز پسته، بسته به نوع و کارکرد آن متفاوت می باشد که جزئیات آن توسط متخصص و یا دفترچه راهنما به طور کامل توضیح داده می شود که این امر می تواند کار را برای مصرف کننده راحت تر کند.

به طور کلی دستگاه سورتینگ مغز پسته بر اساس رنگ پسته کار می کند. این دستگاه به طوری ساخته شده است که رنگ مغز پسته را با ضریب 0.001 تشخیص می دهد و سپس اقدام به تفکیک و جداسازی آنها می کند.لازم است بدانید که مشتری باید در هنگام تهیه این دستگاه به این نکته توجه کند که دارای خدمات پشتیبانی و گارانتی باشد تا در صورت بروز مشکل، بتواند به راحتی اقدام به رفع و تعمیر آن کند.

فروش انواع دستگاه سورتینگ اتوماتیک

فروش انواع دستگاه سورتینگ اتوماتیک

دستگاه های سورتینگ اتوماتیک مغز پسته یکی از بهترین و کارآمدترین محصولات می باشد که دارای مزایا و ویژگی های زیر است:

  • نحوه کار کردن با دستگاه بسیار آسان است و دستگاه فقط نیاز به یک اپراتور برای بررسی و نظارت دارد.
  • با استفاده از این وسیله نیاز به نیروی کار انسانی کاهش پیدا می کند و در نتیجه راندمان و بازدهی افزایش می یابد.
  • با استفاده از دستگاه سورتینگ اتوماتیک، مغزهای پسته با بهترین شیوه و و با بالاترین دقت و سرعت از یکدیگر تفکیک می شوند.

امروزه استفاده از دستگاه های سورتینگ اتوماتیک یکی از مشاغل و حرفه های پردرآمد تبدیل شده است. کارفرما می تواند این کالا را در ابعاد و نمونه های مختلف بسته به نیاز و متراژ محل کار و یا کارگاه تهیه نماید.

فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک در بهترین برندها و با کیفیت برتر از طریق این مجموعه آنلاین در حال انجام می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما