تولید کننده دستگاه سورتینگ پیاز صدفی ایرانی

تولید کننده دستگاه سورتینگ پیاز صدفی صادراتی ایرانی این محصول را با استفاده از متریال درجه یک و با رعایت استانداردهای لازم توسط دستگاه های پیشرفته و مجهز طراحی و ارائه می کند. این دستگاه در انواع مدل های مختلف غلطکی و لیزری به صورت نیمه اتوماتیک و یا تمام اتوماتیک با ظرفیت و ابعاد متنوع تولید می شود و با توجه به کاربرد و استفاده فراوان همانند فر صنعتی دارای متقاضیان بسیاری است.

تولید کننده دستگاه سورتینگ پیاز صدفی ایرانی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ پیاز صدفی

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ پیاز صدفی مشخصات فنی دستگاه سورتینگ پیاز صدفی چیست؟ آیا قیمت فر صنعتی پیتزا با این سورتینگ ها متفاوت است؟ مشخصات فنی این دستگاه شامل توان برق مصرفی، ظرفیت، ابعاد و اندازه، وزن دستگاه، عملکرد، برق مورد نیاز، نوع و جنس دستگاه و … می باشد که با مطالعه کاتالوگ آن می توان از مشخصات دقیق دستگاه با توجه به نوع آن مطلع شد.

سورتینگ پیاز دارای انواع مختلفی از جمله اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بوده که در نوع اتوماتیک بدون دخالت نیروی انسانی همه عملیات توسط دستگاه انجام می شود و در نمونه نیمه اتوماتیک در برخی از قسمت ها نظیر حمل و نقل و .. نیاز به نیروی انسانی می باشد.

پیازها پس از برداشت وارد کارخانه شده و در آنجا به وسیله دستگاه سورتینگ عملیات جدا سازی پیازهای سالم از ناسالم انجام می شود و پیازها به خوبی تمیز شده و از نظر سطح کیفی درجه بندی می گردند و با توجه به کیفیت،بسته بندی آنها انجام می شود که این امر در فروش بیشتر و سریع تر محصول تأثیر خوبی داشته و برای صادرات نیز بسیار حائز اهمیت است و معمولا از پیازهایی با اندازه مناسب و کیفیتی عالی برای صادر کردن استفاده می کنند.

فروش جدیدترین دستگاه سورتینگ پیاز ارزان

فروش جدیدترین دستگاه سورتینگ پیاز ارزان فروش دستگاه سورتینگ ارزان پیاز با برندی معتبر و کیفیتی عالی از همین سایت صورت می گیرد. برای اطلاع از نحوه خرید و قیمت دستگاه با کارشناسان واحد فروش در تماس باشید. در حال حاضر بازار فروش انواع دستگاه سورتینگ در مدل و طرح جدید بسیار پر رونق بوده و دستگاه های مدرن اغلب اتومات بوده و به بهترین شکل عملیات فرآوری پیاز را بدون نیاز به اپراتور انجام می دهند و با توجه به کیفیت بالا و کارایی و عملکرد مطلوب توجه افراد زیادی  را در داخل و خارج از کشور به خود جلب نموده است.

قیمت عمده این دستگاه مناسب تر از قیمت جزیی آن بوده و مواردی نظیر ظرفیت دستگاه، مدل و نوع آن، جنس بدنه و قطعات به کار رفته در آن، برند تولید کننده، روش خرید و فروش، امکانات و قابلیت ها و … بر قیمت این دستگاه مؤثر می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما