تولید کنندگان دستگاه سورتینگ قارچ غلطکی

برای هر صنعت، نیاز به دستگاه های مکمل و تسهیل کننده در امر جداسازی محصولات سالم و فاسد و بسته بندی آن ها وجود دارد. این نیاز تا حدی بسیار بیشتر از سایر صنایع، در محصولات کشاورزی و به طور کلی در صنعت غذا دیده می شود. دستگاه سورتینگ به عمل سورت یا جداسازی مختص است؛ که در غربال خشکبار، محصولات باغی و… بسیار کمک می کند و کار را برای فعالین این زمینه بسیار راحت کرده است که در ادامه به جزئیات بیشتری از آن خواهیم پرداخت. دستگاه سورتینگ قارچ، با توجه به تفاوت اندازه در قارچ، بسیار کارامد بوده و موفق عمل کرده است که سبب شده تولیدکنندگان بسیاری این تکنولوژی را بیشتر وارد چرخه ساخت نمایند.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ قارچ غلطکی

نقاط قوت دستگاه سورتینگ قارچ غلطکی

نقاط قوت دستگاه سورتینگ قارچ غلطکی عمل سورتینگ کردن، در واقع جداسازی و دسته بندی محصولات و در اینجا قارچ می باشد که آن ها را بسته به اندازه و وزن قارچ از یکدیگر تفکیک می کند.
این دستگاه با فعالیت خود سبب می شود تا قارچ های ریز و درشت از یکدیگر جدا شده و برای بسته بندی آماده شوند.

توجه به اندازه قارچ ها و یکنواختی آن، در موارد بسیاری از خرید توسط مشتری، دیده می شود؛ بنابراین این نیاز بیشتر محسوس است.
در این دستگاه، قارچ ها در مسیر سورت، بر روی غلطک ها قرار گرفته و مرحله به مرحله با دقت های متفاوت از یکدیگر جدا می شوند که قارچ های سالم و خراب نیز در این میان، تفکیک می شوند.

در ادامه بعد از غربال شدن ریز ها از درشت ها، محصولات وارد سبدها شده تا برای بسته بندی و لیبل خوردن آماده شوند.
عدم دخالت دست و نیروی کار زیاد، در نتیجه حفظ سلامت و بهداشت محصول حساسی مثل قارچ، سبب شده تا استقبال از این ابزار بالا رود.
همچنین سرعت بخشی و افزایش اطمینان و ایمنی سلامت محصول، از دیگر نقاط قوت استفاده از آن است.

فروش جدیدترین انواع دستگاه سورتینگ

فروش جدیدترین انواع دستگاه سورتینگ قرن بیست و یکم، قرن اختراعات مختلفی بوده و هست که در هر زمینه ای، نوین و به روز شدن وجود دارد.
دستگاه های سورتینگ نیز با رفع نقص، انواع جدیدی به خود گرفته است که می توان آن ها را اندازه های مختلف، برند ها و در نتیجه قیمت های گوناگون یافت.

انواع دستگاه سورتینگ را می توان با توجه به مورد نیاز خود، ابعاد کارگاه تولید و پرورش و همینطور میزان بسته بندی و تجارت خود، تهیه کرده و به کار خود کیفیت بخشید.

فروش دستگاه سورتینگ در مدل های جدید و متنوع برای هر نوع کاربرد، از طریق سایت ممکن بوده و با دیدن تصویر دستگاه، می توان از خرید رضایت حاصل کرد؛ همچنین برقراری ارتباط با مشاوران متخصص که می توانند با اطلاعات تکمیلی، خریدی مطمئن را رقم بزنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما