تولید کنندگان دستگاه سورتینگ هویج اتوماتیک

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ هویج و دیگر صیفی جات همواره به دنبال راهی جهت بهتر کردن روند دسته بندی این محصولات به صورت کاملاً اتوماتیک هستند. برای این منظور مدل های مختلفی دستگاه فر صنعتی تولید و روانه بازار مصرف کرده اند که هر کدام ویژگی و کاربردهای خاص خود را دارند.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ هویج اتوماتیک

ویژگی های فنی دستگاه سورتینگ هویج

ویژگی های فنی دستگاه سورتینگ هویج امروزه عرضه انواع میوه و صیفی جات به صورت شسته شده، تمیز و تازه اهمیت زیادی در بازار فعال و رقابتی دارد. اغلب مشتریان به علت عدم وقت کافی به دنبال خرید محصولاتی شسته و بسته بندی هستند و برای این کار حاضر به پرداخت هزینه ها بالاتری می باشند. فر صنعتی پیتزا نیز در مقایسه با سورتینگ ها از قیمت کمتری برخوردار است.
از این رو طی سالهای اخیر تغییر و تحولات چشمگیری در صنعت سورتینگ و بسته بندی رخ داده است. تولید ورود انواع دستگاه های تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک که برای دسته بندی و سورتینگ انواع محصولات ورد استفاده قرار می گیرند.
انواع دستگاه سورتینگ ایرانی، معمولاً بر اساس سه شیوه زیر محصولات مورد نظر را جداسازی می کنند:

  • جداسازی بر اساس وزن صیفی جات: روشی نسبتاً متداول است که بخصوص برای میوه های صادراتی صورت می گیرد.
  • جداسازی بر اساس رنگ میوه: این روش نیز با دستگاه های سورتینگ مدرن که دارای چشم الکترونیکی هستند انجام می شود.
  • جداسازی بر اساس ابعاد صیفی جات: مرسوم ترین شیوه به شمار می آید که میوه ها را برحسب ابعاد به بازار عرضه می کنند.

سورتینگ هویج اغلب بر حسب ابعاد این محصول انجام می گیرد. در مرحله اول شستشو در دیگ های مخصوص و سپس جداسازی ارقام فاسد یا خراب شده از نمونه های تازه این محصول صورت می گیرد. سرانجام هویج ها بر حسب ابعاد به چند رقم درجه یک و درجه دو دسته بندی و به صورت فله ای بسته بندی و راهی بازار مصرف می شوند.

فروش دستگاه سورتینگ هویج ایرانی

فروش دستگاه سورتینگ هویج ایرانی دستگاه سورتینگ تنوع بالایی از نظر حجم و نوع کارآیی را نیز شامل می شود. دستگاه های تک و توزین دار و برخی مدل های جدید که برای برداشت حرفه ای محصول در مزارع طراحی شده اند، نمونه هایی مدرن به شمار می آیند.
خرید و فروش دستگاه سورتینگ صیفی جات نو و دسته دوم اغلب در شهرهای تولیدی و مراکزی که به صورت گلخانه ای در زمینه کشت این محصولات فعالیت دارند، رونق چشمگیری دارد.
به طور کلی قبل از خرید، کسب اطلاع از کیفیت و برند شرکت تولیدی، جنس بدنه دستگاه، میزان کارآیی آن در طول روز و قیمت فروش آن از جمله موارد اساسی به شمار می آیند که خریدار باید به دنبال آنها باشد.
برای این منظور می توانید از طریق متخصصان فروش این مرکز کلیه اطلاعات تخصصی را در مورد انواع دستگاه سورتینگ هویج ایرانی و دیگر ارقام مورد نیاز کسب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما