خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی جدید

دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی یکی از ماشین آلات حوزه بسته بندی است که به کمک آن عملیات جداسازی و تفکیک انواع سیب زمینی از نظر سایز و کیفیت به خوبی صورت می گیرد. کاربرد گسترده این تجهیزات و مزایای موجود در آنها سبب شده است تا بسیاری از واحد های تولیدی به خرید ارقام مختلف این دستگاه بپردازند.

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی جدید

مزایای دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی چیست؟

مزایای دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی چیست؟ دستگاه های سورتر یا سورتینگ در میان ارقام متنوع ماشین آلات بسته بندی از مهمترین و کاربردی ترین تجهیزاتی هستند که بشر تاکنون اختراع نموده است.

اهمیت این وسایل در مرتب سازی و بهینه سازی کیفیت یک محصول تولیدی از جمله سیب زمینی می باشد. به کمک این فرایند انواع با کیفیت سیب زمینی از ارقام بی کیفیت جدا شده و در ضمن به تفکیک آنها از نظر سایز نیز پرداخته می شود.

دسته ای از تجهیزاتی که در این حوزه به کار برده می شوند تحت عنوان سورتر غلطکی نامگذاری شده اند که دلیل این نامگذاری وجود غلطک های انتقال دهنده سیب زمینی به نقاط مختلف است. از جمله مزایای این وسیله به طور خلاصه عبارت است از:

  • امکان جدا سازی ارقام مختلف سیب زمینی از نظر سایز و درجه بندی کیفیت آن
  • افزایش راندمان کاری بالا
  • افزایش سرعت و دقت دستگاه، قابل تولید در تعداد کانال های ورودی مختلف
  • قابلیت استفاده برای محصولات مختلف از جمله انواع حبوبات و خشکبار
  • تنظیم آسان و نیاز کمتر به نیروی انسانی 
  • قابل ساخت در اندازه های مختلف
  • ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای یک محصول و قیمت گذاری آسان تر آن، تفکیک محصولات با کیفیت و درجه یک جهت صادرات

انواع دستگاه سورتینگ شامل گستره ای از تنوع در مدل و قیمت می باشد که بر این اساس خریداران اقدام به خرید آن می نمایند. با کمک این دستگاه ها می توان یک محصول را در کیفیت های مختلف قیمت گذاری نمود و به شیوه ای بهینه از یکدیگر تفکیک کرد.

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی در انواع مختلف

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی در انواع مختلف یکی از مشخصات دستگاه های سورتینگ تولید آنها در سایز ها و انواع مختلف است. مواد غذایی مختلف مانند انواع میوه و تره بار و صیفی جات به راحتی به کمک این تجهیزات قابل بسته بندی بوده و بر این اساس قیمت گذاری می شوند.

فروش دستگاه سورتینگ سیب زمینی با ارائه کاتالوگ دستگاه و ذکر مشخصات فنی آن از سوی مرکز فروش صورت می گیرد. ضمن این که آموزش های لازم در مورد نحوه کار با دستگاه نیز ممکن است از جمله خدماتی باشد که برای خریداران در نظر گرفته شده و به این ترتیب آنها پس از خرید می توانند در کمترین زمان ممکن این ماشین آلات را نصب کرده و مورد استفاده قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما