خرید دستگاه سورتینگ سیر تازه صادراتی

سیر جز گیاهان پر خاصیت بوده که قسمت مصرفی آن در زیر خاک می باشد و زمانی که برداشت می شود دارای آلودگی های بسیار است به همین دلیل توسط دستگاه سورتینگ سیر تازه این آلودگی های خاک به خوبی تمیز و سیرهای سالم و بدون فساد به راحتی جداسازی می شوند. این سیستم دارای قدرت و عملکرد بالایی بوده و می تواند بهترین جایگزین به جای نیروی انسانی باشد. خرید این دستگاه در سایز و مدل های مختلف انجام می شود. 

خرید دستگاه سورتینگ سیر تازه صادراتی

مشخصات دستگاه سورتینگ سیر تازه صادراتی

مشخصات دستگاه سورتینگ سیر تازه صادراتی دستگاه سورتینگ سیر دارای مشخصاتی فوق العاده بوده که این امر باعث برتری آن نسبت به دستگاه های دیگر می شود. از جمله این مشخصات می توان به بدنه فلزی و مقاوم آن اشاره کرد در مقابل فشار و کار دائمی قدرت زیادی دارد.‌ این سیستم به صورت اتوماتیک و با دقت و سرعت بالا فعالیت می کند و نیازی به دخالت انسان ندارد. 

انرژی مورد نیاز آن برق بوده که بسیار هم کم مصرف است و در انتهای دستگاه چرخ هایی کوچک تعبیه شده تا کار انتقال و جابجایی را راحتتر باشد. این دستگاه دارای سایزبندی بوده و فرد می تواند متناسب با محیط و حجم محصولی که دارد آن را انتخاب کند.‌ سیرهایی که توسط این سیستم تمیز و بسته بندی می شوند بهترین گزینه برای صادرات هستند. 

از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به وزن سبک و قابلیت تنظیم سرعت و کارایی اشاره کرد. این سیستم در شرایط سخت بهترین بازدهی را دارد و می تواند سطح تولید را افزایش دهد. 

قیمت دستگاه سورتینگ سیر تازه ارزان

قیمت دستگاه سورتینگ سیر تازه ارزان قیمت دستگاه سورتینگ ارزان بوده تا مصرف کنندگان بتوانند با کمترین هزینه نیاز خود را برطرف سازند. این نرخ در فرایند تولید و بر اساس فاکتورهایی چون کیفیت و سایز و برندی که دارند مشخص و بر روی محصول درج می شود تا مشتری بتواند با اطلاع قبلی از قیمت ها خرید خود را انجام دهد. 

هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر کارایی و دوام بیشتر ارزش بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد. خرید این دستگاه به صورت آنلاین و حضوری و بی واسطه با بهترین قیمت روز بازار از طریق این مجموعه در تمام کشور امکان پذیر می باشد. بهترین قیمت ها برای این دستگاه های پیشرفته متناسب با پارامترهای زیر تعیین می شود:

  • نوع و کیفیت قطعات
  • نوع موتور های حرکتی دستگاه
  • نوع سیستم حرکتی دستگاه
  • جنس سازه
  • متعلقات و لوازم جانبی دستگاه

لوازم جانبی نیز که از عوامل تاثیر گذار در قیمت هستند. برای خرید با بهترین قیمت و نیز متناسب با بودجه ای که خود تعیین نموده اید می توانید هم اکنون با مشاور فروش مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما