خرید دستگاه سورتینگ قارچ اتوماتیک ارزان

از انواع قارچ می توان به نوع خوراکی آن اشاره کرد که عمر کوتاهی داشته و بعد از چیده شدن، زودتر باید مصرف شوند تا لهیده و آبکی نشوند، زیرا در غیر این صورت از کیفیت آن کاسته خواهد شد.

کار بسته بندی قارچ ها را با دستگاه سورتینگ قارچ انجام می دهند که این دستگاه از دقت بالایی برخوردار می باشد. شما برای خرید این تجهیزات مدرن و پیشرفته، می توانید به این مرکز مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید دستگاه سورتینگ قارچ اتوماتیک ارزان

چگونگی سورت قارچ با دستگاه سورتینگ

چگونگی سورت قارچ با دستگاه سورتینگ

قارچ ها را می توان به دکمه ای، دارای غشا و کلاهک باز، درجه بندی کرد. نوع کوچک و غشایی آن به صورت تازه فروخته می شوند و کلاهک باز آن در تهیه کنسرو، موارد استفاده دارد. کلا هزینه برداشت و نگهداری قارچ های کوچک، بیشتر از نوع بزرگ آن است.

بسته بندی از عوامل مهم در قیمت گذاری انواع قارچ بوده و نوع درجه یک آن به صورت بسته بندی کوچک انجام می شود. 

قارچ های کوچک و دارای غشا را درون ظرف های یکبار مصرف پلاستیکی، بسته بندی کرده و به سردخانه منتقل می کنند. برای رسیدن قارچ تازه به دست فروشنده عمده، باید از ماشین یخچال دار استفاده کرده و آنها قارچ را در محیطی که تغییرات دمایی زیادی دارد، قرار ندهند، زیرا گرما یا سرمای محیط، باعث خشک شدن آب قارچ و یا آب انداختن آن می شود.  

برای بسته بندی کردن قارچ، اتمسفر تغییر یافته به کار می رود و به آنها به وسیله سلفون، پوشش داده می شود. از مهمترین روش های مهم در بسته بندی قارچ می توان به PVC سوراخ دار و بدون سوراخ، اشاره کرد. 

از دستگاه های بسیار مهم در بسته بندی قارچ، می توان به نوع نیمه اتومات و اتومات آن اشاره کرد. 

دستگاه سلفون کش استرچ نیز در بسته بندی قارچ مورد استفاده دارد که در عین سادگی، سرعت بالایی در بسته بندی قارچ دارد. همچنین از لحاظ کاربرد این دستگاه، محدودیتی وجود نداشته و می توان هر نوع بسته بندی با آن را انجام داد.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ قارچ اتوماتیک

قیمت انواع دستگاه سورتینگ قارچ اتوماتیک

شما برای اطلاع از قیمت دستگاه سورتینگ قارچ اتومات، می توانید از کارشناسان حرفه ای ما در این مرکز، سوالات خود را بپرسید. 

انواع دستگاه سورتینگ نیز در این مرکز به فروش می رسد و شما می توانید با خرید کردن از این مرکز در وقت و هزینه های خود، صرفه جویی نمایید. البته قیمت این تجهیزات به شرایط اقتصادی و نوسانات بازار هم بستگی دارد.

نوع دست دوم این دستگاهها نیز در بازار وجود دارند که هیچ تضمینی در مورد آنها وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما