خرید دستگاه سورتینگ مهره دوربینی ارزان

دستگاه سورتینگ مهره دوربینی چگونه عمل می کند و برای جداسازی چه محصولاتی مناسب است؟ با توجه به استفاده از این دستگاه ها در صنعت پیچ و مهره، قصد داریم به معرفی مدل های پرکاربرد و چگونگی خرید مستقیم و ارزان آنها بپردازیم.خرید دستگاه سورتینگ مهره دوربینی ارزان

مزایای دستگاه سورتینگ مهره دوربینی چیست؟

مزایای دستگاه سورتینگ مهره دوربینی چیست؟ امروزه استفاده از دستگاه سورتینگ در صنایع تولیدی پیچ و مهره و قطعات یدکی نیز رونق یافته است. امکان جداسازی این محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن و اندازه گیری ابعاد و سایز پیچ و مهره با استفاده از دوربین های هوشمند بخشی از کارکرد این دستگاه ها هستند.
بدون شک با بهره گیری از این دستگاه ها در خط تولید، هزینه های نیروی انسانی و جانبی تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت. نیاز به نظارت تمام مدت بر روند انجام کار نخواهد بود و از کیفیت مهره های آماده ارسال به بازار، اطمینان کافی وجود خواهد داشت. برخی از مدل های دستگاه های سورتینگ دارای دو یا سه خروجی هستند که سرعت عملیات و راندمان کاری را نیز افزایش می دهند.
دوربین های لیزری نصب شده در بخش خروج مهره های تولیدی، هر گونه مهره یا قطعه معیوب را از خط تولید و بسته بندی خارج می کند. بنابراین افزایش کیفیت محصولاتی ارسالی به بازار نیز یکی دیگر از مزیت های بکارگیری این دستگاه ها هستند. برخی دیگر از مهمترین ویژگی ها و کارکردهای سورتینگ مهره دوربینی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جداسازی قطعات بر اساس قطر، طول و ابعاد
  • کنترل ظاهری مهره ها مانند لهیدگی، ترک و خرابی
  • مجهز به سیستم نورپردازی مدرن
  • داشتن صفحات میز دورانی در دستگاه های مدرن
  • چندین دوربین در خط تولید جهت کنترل کیفی محصول

فروش دستگاه سورتینگ مهره با قیمت مناسب

فروش دستگاه سورتینگ مهره با قیمت مناسب امروزه خرید و فروش دستگاه سورتینگ مهره و قطعات تولیدی در بازار کشور در حال گسترش است. مزیت های استفاده از آن و افزایش کیفیت محصول تولیدی موجب شده تا حتی کارگاه های کوچک نیز در صدد استفاده از این سیستم ها برآیند.
در این میان انتخاب دستگاهی مناسب با نوع فعالیت و خط تولیدی بر اساس اهمیت زیادی دارد. برای این منظور بهره گیری از مشاوره متخصصان فروش انواع دستگاه های سورتینگ می تواند راهکار مناسبی باشد. همچنین قبل از خرید باید هزینه ها و قیمت دستگاه سورتینگ را برآورد کنید.
عوامل زیادی مانند ویژگی های فنی دستگاه و حتی نوسانات بازار داخلی و خارجی در افزایش یا کاهش قیمت ها تاثیرگذار هستند. اگر قصد خرید انواع دستگاه نو و دست دوم سورتینگ مهره های صنعتی را دارید، می توانید از طریق مشاوران فروش این مرکز اقدام به کسب اطلاع در مورد محصولات تولیدی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما