سفارش دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

دستگاه سورتینگ خیار سبز، جهت جداسازی صیفی جات و درجه بندی آنها از جنبه های مختلف به کار می رود. به عنوان مثال در خط تولید خیار شور، این میوه را بر اساس قطر و اندازه آن سورت می کنند. خوشبختانه در حال حاضر روش های مختلفی برای سفارش دستگاه سورتینگ خیار با قیمت ارزان وجود دارد.می توان گفت در ساخت این سورتینگ ها از الکتروموتور کاجیلی سه فاز استفاده می شود. سفارش دستگاه سورتینگ خیار سبز ارزان

مدل های جدید دستگاه سورتینگ خیار سبز

مدل های جدید دستگاه سورتینگ خیار سبز خیار از صیفی جات مهم می باشد که در بسیاری از آشپزخانه ها به صورت روزانه استفاده می شود؛ این محصول همچون سایر میوه ها به نوبه خود با کیفیت های مختلفی دسته بندی می شود؛ همچنین می دانیم که اقسام گوناگون خیار از لحاظ قطر و اندازه با هم تفاوت دارند. دستگاه بلوک زنی سقفی میزی از دیگر تولیدات این کارخانه ها می باشد.

سورت کردن میوه هایی مثل خیار از جمله کارهایی است که در کارخانه های تولید مواد غذایی صورت می گیرد؛ امروزه این کار توسط تجهیزات پیشرفته ای انجام می گیرد.

مدل های جدید دستگاه سورتینگ خیار سبز به گونه ای طراحی شده اند که کار جداسازی خیار را بر اساس مشخصات فیزیکی و اندازه آن انجام می دهند؛ این دستگاه ها، کار سورتینگ را به صورت دوار انجام می دهند.
ماشین های سورتینگ دوار لاتاری، معمولاً خیار را بر اساس چهار سایز مختلف (زیر 2 سانت، 2 تا 3 سانتی متر، 3 تا 4 و بیشتر از 4 سانتی متر) دسته بندی می کنند. این قبیل دستگاه ها را بیشتر در خط تولید خیار شور کارخانه ها به کار می برند.

علاوه بر آنچه بیان شد؛ بخشی از دستگاه های سورتینگ خیار، جهت جعبه کردن این محصول و ارائه آن در بازار طراحی شده اند. این دستگاه ها به شکل نواری کار می کنند.

فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز نواری

فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز نواری فروش دستگاه سورتینگ نواری خیار سبز به میزان قابل توجهی انجام می گیرد.
همان طور که در بخش قبل اشاره شد؛ این گروه از دستگاه ها را بیشتر برای کارتن کردن خیار استفاده می کنند.

جداسازی و طبقه بندی خیار از جمله کارهایی است که به طور معمول، قبل از فروش محصول انجام می گیرد. در این مرحله باید خیارهای خراب، ترک خورده یا چروکیده جدا شوند؛ همچنین لازم است که خیارهای باریک و ظریف از نمونه های که قطر بزرگی دارند؛ تفکیک شوند.
بدون شک انجام کارهای ذکر شده به صورت دستی، بسیار مشکل و وقت گیر است. از این رو امروزه دستگاه های سورتینگ به کمک فروشندگان و تولید کنندگان آمده اند.
برخی از این دستگاه ها، کار زدودن گل و لای و شست و شوی خیار را نیز انجام می دهند.

با توجه به آنچه بیان شد؛ می توان نتیجه گرفت که مهم ترین دلیل رونق فروش دستگاه سورتینگ خیار سبز نواری، سرعت انجام کار طبقه بندی صیفی جات می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما