سفارش دستگاه سورتینگ صیفی جات نواری

امروزه با استفاده دستگاه سورتینگ صیفی جا محصولات با کیفیت و بسیار مرغوب به صورت یک دست و تازه جداسازی و به بازار عرضه شوند و این محصولات به دلیل کیفیت بالا با قیمت بالاتری به فروش می رسند که سوددهی بسیار مناسبی برای تولید کنندگان دارد. سفارش دستگاه سورتینگ صیفی جات نواری به راحتی برای تمامی خریداران سراسر کشور انجام پذیر می باشد.

سفارش دستگاه سورتینگ صیفی جات نواری

خصوصیات دستگاه سورتینگ صیفی جات نواری

خصوصیات دستگاه سورتینگ صیفی جات نواری دستگاه سوتینگ صیفی جات نواری یک نوع دستگاه می باشد که انواع صیفی جات مانند خیار، گوجه، بادمجان و غیره را در مدت کوتاه جداسازی  می کند.

این دستگاه با استفاده از نوار نقاله کار می کند و ویژگی خاص آن بازدهی بسیار بالای آن می باشد و جایگزینی بسیار مناسب برای جداسازی صیفی جات با دست و به صورت سنتی می باشد.

در این دستگاه با کمک کارگران می توان در مدتی کوتاه بیش از دو برابر روش سنتی کار جداسازی صیفی جات را با هزینه کمتر انجام داد.

 این دستگاه در اندازه های متفاوت تولید و عرضه می شود و بازدهی بسیار بالایی دارد و نحوه کار آن به این صورت است که در طول آن صیفی جات مرغوب جداسازی می شوند و در سبد قرار داده می شوند و توسط دو نوار کناری آن به قسمت های دیگر هدایت می شوند و همچنین این دستگاه دارای ترازو می باشد که سبد های پر شده را اندازه گیری می کند.

 در انتهای دستگاه سورتینگ نیز محصولات درجه دو جداسازی شده اند که به صورت جداگانه در سبد قرار داده می شوند.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات

قیمت انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات قیمت انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات را می توانید هم اکنون استعلام نمایید و جدیدترین و کارآمد ترین دستگاه ها را مشاهده کنید.

این محصولات با توجه به مرغوبیت و کیفیت بسیار عالی که دارند با قیمت ویژه و استثنایی به فروش می رسند زیرا فروش آنها به صورت مستقیم انجام می شود.

قیمت دستگاه سورتینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها طول این دستگاه است زیرا دستگاه های با طول بیشتر بازدهی بالاتری دارند و کار جداسازی صیفی جات را در زمان کوتاهتری انجام می دهند.

شما می توانید پس از بررسی های لازم این محصول را انتخاب و ثبت سفارش نمایید تا در کمترین زمان برای شما ارسال گردد.

ضمن اینکه این دستگاه با تضمین کیفیت و قیمت به فروش می رسد و قیمت آن ارزان تر از جاهای دیگر می باشد.

خریداران عمده این محصول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاورین تماس گرفته و با کمک آنها خریدی به صرفه و رضایت بخش داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما