سفارش دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra

برای دسته بندی نمودن میوه و سبزیجات از نظر کیفی و اندازه، ماشین آلات خاصی را استفاده می کنند که به سورتر معروف می باشند. ولی قصد داریم مشخصاً در این مطلب به شیوه سفارش دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra بپردازیم. همچنین به مسائلی از جمله مشخصات فنی آن هم اشاره خواهیم نمود.

سفارش دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra

خصوصیات دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra

خصوصیات دستگاه سورتینگ هویج ساخت Tomra در مورد خصوصیات دستگاه سورتینگ هویج ساخت Torma باید گفت، این محصول ساخته شده در کشور نروژ است. مدل های گوناگونی دارد که نام آشناترین آن، محصولات را به شکل سقوط آزاد دسته بندی می کند. سورترهای پیشرفته این کارخانه، مجهز به فناوری لیزری هستند.

وجود لیزر در چنین سیستم هایی سبب می شود تا محصول ویژگی های برتری داشته باشد که در زیر به چند مورد خاص اشاره می نماییم:

  • بازدهی بسیار عالی
  • قابلیت بروز رسانی
  • آسان ساخت مراحل کاری
  • داشتن ابعاد مناسب
  • نیاز نگهداری و تعمیر پایین
  • سرعت سورت‌ کردن بالا

این ماشین به اشکال گوناگونی طراحی شده و از جانبی، برخی از مدل های آن قادر است تا فی ساعت، 10 تن هویج را دسته بندی کند. دستگاه قادر است تا هویج های ناسالم را از سالم، کمرنگ را از پررنگ، بلند را از کوتاه جدا نماید. به این ترتیب، می شود با هزینه های مناسب، بهترین هویج ها را به بازار عرضه کرد.

اگر می خواهید از این تجهیزات استفاده کنید، باید بگوییم که فروش دستگاه سورتینگ، به روش های متفاوتی انجام می شود. بهترین شیوه، مراجعه کردن به فروشنده اصلی می باشد. گفتنی است، این وسایل دارای دفترچه راهنما نیز بوده که راحت از روی آن می شود به جزئیات و نحوه کارکرد آن پی برد.

قیمت فروش دستگاه سورتینگ هویج سال جدید

قیمت فروش دستگاه سورتینگ هویج سال جدید هر کدام از ماشین های مخصوص سور‌ت میوه و سبزیجات را شرکت های مختلفی می سازند و کالای شان از نقطه نظرات گوناگونی با هم فرق می کنند. به همین دلیل است که ما شاهد متفاوت بودن قیمت فروش دستگاه سورتینگ هویج سال جدید می باشیم.

البته قیمت دستگاه سورتینگ، به مسائلی همچون مارک سازنده، ابعاد، نوع کاربرد، ظرفیت سورت ‌کردن در ساعت، مدل و سایر موارد دارد. همچنین عرضه چنین ماشین آلاتی به شکل عمده نیز از سوی فروشنده صورت می گیرد که طبعاً، با نرخ های کمتری نسبت به تکی فروخته شدن آن، عرضه می شود.

این را نیز به یاد بسپاریم که نوع داخلی و خارجی چنین دستگاه هایی وجود دارد که با شرایط کنونی ارزی، تفاوت زیادی در نرخ های آنان دیده می شود.

برای تهیه و یا جویا شدن قیمت ها، می توانید با شماره هایی که در زیر مشاهده می نمایید، تماس بگیرید. کارشناسان مجموعه، راهنمایی های مفید را انجام خواهند داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما