سفارش دستگاه سورتینگ پسته با ارزانترین قیمت

سفارش دستگاه سورتینگ پسته با ارزانترین قیمت ممکن در بازار از طریق این مرکز به عنوان تامین کننده آنلاین و عمده امکان پذیر است. برای کسب اطلاعات جامع و کامل از مدل های متنوع این دستگاهها و بررسی قیمت روز آنها در بازار داخلی می توانید با مشاوران فروش در ارتباط باشید.

سفارش دستگاه سورتینگ پسته با ارزانترین قیمت

مدل های متنوع دستگاه سورتینگ پسته

مدل های متنوع دستگاه سورتینگ پسته پسته از جملات محصولات مصرفی است که در گروه خشکبار قرار می گیرد. این محصول به صورت خام، خشک و بو داده و مغز خالص به بازار عرضه می شود که برای جداسازی و دسته بندی ارقام مختلف بر حسب کیفیت، از دستگاه های سورتینگ استفاده می کنند.
دستگاه های مختلفی برای این منظور به کار می برند که هر کدام شیوه و روش مخصوصی جهت جداسازی پسته بر حسب درجه بندی، سایز، رنگ و … دارند. یکی از پرکاربردترین این محصولات، دستگاه مولتی کالر سورتر است.
فرآیند کار و جداسازی انواع خشکبار توسط این دستگاه به این صورت است که محصول مورد نظر را بر اساس رنگ آنها جداسازی می کند. وجود دو دوربین حساس به رنگ بر روی کانال های ورودی موجب شده تا پسته های نرسیده و دیگر ضایعات از ارقام درشت و درجه یک تشخیص و به وسیله اجکتورها از خط اصلی خارج شوند.
از جمله ویژگی های دستگاه مولتی کالر سورتر پسته می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قابلیت ارتقاء سیستم و نرم افزار آن
  • امکان صرفه جویی در مصرف انرژی تا حدود 20 درصد
  • مجهز به هوش مصنوعی
  • مجهز به سیستم جذب غبار
  • داشتن نرم افزار فارسی
  • قابلیت اسکن محصول تا 30000 هزار بار در هر ثانیه

از این دستگاه می توان برای سورتینگ انواع دیگر خشکبار مانند انجیر، کشمش، خرما، بادام زمینی، فندق و … نیز استفاده نمود. 

قیمت دستگاه سورتینگ پسته جدید ارزان

قیمت دستگاه سورتینگ پسته جدید ارزان دستگاه سورتینگ پسته قابلیت جداسازی و دسته بندی این محصول به دو روش ریزشی و بلت یا نوار نقاله ای را دارا می باشد. امروزه قیمت دستگاه سورتینگ بر اساس مشخصات فنی و قابلیت های آن تعیین می شود. هر چند طی سالهای اخیر نوسانات بازار و افزایش و کاهش مواد اولیه تولیدی نقش زیادی در افزایش یا کاهش این دستگاه ها داشته اند.
برای خرید دستگاه سورتینگ ارزان و در عین حال کاربردی ضمن انتخاب برند تولیدی معتبر، استفاده از خدمات شرکت های فروش نیز اهمیت ویژه ای دارد. امروزه دستگاه های جدید دارای سیستم های مدرن و برنامه ریزی کامپیوتری تمام اتوماتیک هستند که در صورت خرابی یا نقص فنی نیاز به بررسی توسط متخصصین فعال خواهد داشت. برای این منظور و بهره مندی از خدمات پس از فروش، می توانید اقدام به سفارش و خرید دستگاه سورتینگ خشکبار از  این مرکز نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما