سفارش دستگاه سورتینگ پسته با بهترین قیمت

 دستگاه سورتینگ پسته برای صنعت خشکبار لازم و ضروری می باشد و می تواند کیفیت های متفاوت پسته را تقسیم بندی کند. شما می توانید برای سفارش دستگاه سورتینگ پسته با کیفیت و مرغوب که دارای گارانتی می باشد از طریق وب سایت ما اقدام کنید و با مناسب ترین قیمت آن را تهیه کنید.

سفارش دستگاه سورتینگ پسته با بهترین قیمت

مزیت های دستگاه سورتینگ پسته چیست؟

مزیت های دستگاه سورتینگ پسته چیست؟  دستگاه سورتینگ یکی از دستگاه های بسیار کاربردی در صنعت می باشد که کاربرد آن برای جداسازی خشکبار از لحاظ کیفیت و جدا کردن ضایعات آنها می‌باشد.

مزیت های سورتینگ پسته:

سورتینگ خشکبار پسته به گونه ای عمل می‌کند که می‌تواند پوست‌ پسته را بدون آسیب رساندن به مغز به‌طور کامل جدا کند و آن را با کیفیت های مختلف دسته بندی کند.

سورتینگ پسته حتی می تواند پسته های ناسالم را از سالم جدا کند و به مرحله بسته بندی برساند.

به طور کلی می‌توان گفت تمام پسته هایی که در بازار وجود دارند از مرحله سورتینگ گذشته اند و از نظر کیفیت و ابعاد دسته بندی شده اند.

دستگاه سورتینگ می‌تواند پسته ها را در وزن های متفاوت جدا سازی کند به طوری که هر دسته که دارای وزن های یکسانی باشند.

برای بسته بندی بسیار مفید است. دستگاه سورتینگ می تواند دسته بندی ها را تا ۱۰ دسته متفاوت تقسیم کند.

خطای این دستگاه ها معمولاً صفر می باشد و قابلیت جذب خاک و غبار و پاک سازی پسته و انواع خشکبار را دارد.

شرکت فروش انواع دستگاه سورتینگ پسته

شرکت فروش انواع دستگاه سورتینگ پسته  دستگاه سورتینگ پسته یکی از دستگاه های بسیار کاربردی در صنعت میوه تره بار و خشکبار و حتی برنج می باشد که امر بسته بندی را سهولت می بخشد و کیفیت را بالا می برد.

از این رو متقاضی و مصرف کننده این محصول بسیار زیاد است بنابراین شرکت ما توانسته با استفاده از علم روز دنیا و با بهترین مواد زیر نظر بهترین مهندسان باکیفیت ترین انواع دستگاه سورتینگ خشکبار را تولید کند.

 این سورتینگ ها معمولا در ابعاد متفاوتی می باشد و هر یک از این ابعاد می‌تواند حجم گسترده‌ای از خشکبار را درون خود جای داده و با استفاده از سیستم‌های اتوماتیک که دارند آنها را جدا سازی کند.

بنابراین قیمت سورتینگ به اندازه آن بستگی دارد.

 کیفیت بالای این محصولا باعث شده تا در سراسر کشور توزیع شود و حتی متقاضیانی را در خارج از کشور داشته باشند صادرات این محصول در حجم عمده ای انجام بگیرد.

 فروش دستگاه سورتینگ پسته به صورت غیر حضوری آنلاین از طریق وب سایت ما امکان پذیر است و با خرید در حجم عمده می توانید از تخفیف ویژه ما بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما