سفارش دستگاه سورتینگ پسته تازه غلطکی

سفارش دستگاه سورتینگ پسته تازه به صورت غیر مستقیم از طریق سایت اینترنتی آنلاین انجام می شود که نرخ خرید این محصول از طریق این مرکز ارزان تر است زیرا فقط ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده برقرار است. خریداران می توانند از طریق این مرکز دستگاه مورد نظر خود را با کیفیت بالا به صورت عمده و خرده سفارش دهند.

سفارش دستگاه سورتینگ پسته تازه غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته تازه غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته تازه غلطکی دستگاه سورتینگ غلطکی برای جداسازی پسته تازه استفاده می شود که این محصول را مرتب سازی می کند و مغز آن ها را جدا می کند. انواع دستگاه سورتینگ در کارخانه تولید می شود که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.

دستگاه سورتینگ پسته تازه در انواع مختلف ریزشی و بلت است که  ضایعات پسته را جدا سازی می کنند و پسته را بر اساس رنگ و اندازه و… سورت گذاری می کند.

در این محصول دو دوربین روی هر کانال دستگاه وجود دارد که پسته  در هنگام  ریزش از دو طرف توسط دوربین دیده می شود که پس از سورت شدن این محصول از راه اصلی کنار می روند و پسته های خراب و فاسد از پسته سالم جدا سازی می شود.

دستگاه غلطکی دارای صفحه لمسی و هوشمند می باشد و همچنین مجهز به سیستم جذب غبار است. این دستگاه غلطکی به آسانی به اینترنت وصل می شود و دوربین آن از نوع رنگی می باشد.

فروش انواع دستگاه سورتینگ پسته تازه

فروش انواع دستگاه سورتینگ پسته تازه در فروش دستگاه سورتینگ هرچه مرغوبیت این محصول بیش تر باشد درجه کیفیت عالی را به خود می گیرد و در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد. دستگاه سورتینگ درجه یک ارزش قیمتی بالایی برای فروش دارد.

دستگاه سورتینگ ارزان را می توان از طریق همین مرکز که این محصول را به صورت عمده و خرده می فروشد خرید، با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت این محصول داریم می توانیم در هزینه های خود صرفه جویی کنیم و قیمت مناسب دستگاه را خریداری کنیم.

این دستگاه با توجه به نوع و برندی که در کارخانه تولید می شود در قیمت های مختلف به فروش می رسد.  دستگاه سورتینگ غلطکی به خاطر کیفیت خوبی که دارد یک محصول پرفروش محسوب می شود. خریدار عمده دستگاه سورتینگ این محصول را پس از خریداری با درجه بندی کیفیت و مرغوبیت و در قیمت مناسب از طریق همین مرکز به فروش می رساند.

فروش این محصول برای مشتریانی که به صورت کلی خواهان دستگاه سورتینگ هستند برای آن ها به صورت عمده ای صورت می گیرد ولی برای مشتریانی که به صورت خرده این محصول می خواهند دستگاه در بسته بندی به صورت جزیی به آن ها ارائه داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما