سفارش دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک

سفارش دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک بازار داغ و پررونقی دارد. این دستگاه همان طور که از نامش پیداست برای جدا کردن مغز پسته های درجه یک، دو و سه استفاده می شود. این دستگاه در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می شود.   

سفارش دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک

عملکرد دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک

عملکرد دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک عملکرد دستگاه سورتینگ پسته نیمه اتوماتیک فوق العاده می باشد. چون در ساخت این محصول از تمام استاندارد های روز دنیا استفاده شده است. پسته یکی از محصولاتی می باشد که دارای مغز هایی با رنگ های قرمز و زرد می باشد. علاوه بر این مغز پسته ها دارای ابعاد مختلفی هم می باشند. به خاطر همین از دستگاه سورتینگ استفاده می شود. تا بتوان مغز های هم رنگ و هم اندازه را جدا کرد و با قیمت های متنوعی تولید کرد. به طور کلی از مزیت های این دستگاه ها به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • این دستگاه ها باعث می شوند تولید کننده بتواند به راحتی مغز پسته های درجه یک و دو را جدا کند.
  • این دستگاه ها کیفیت بالایی دارند به خاطر همین سرعت بی نظیری دارند.
  • دقت این دستگاه ها فوق العاده بالا است.
  • هنگام استفاده از این گونه محصولات ضایعات پسته ایجاد نمی شود و پسته ها به روی زمان پرت نمی شوند.
  • هنگام سورت بندی پسته ها توسط این دستگاه ها هیچ گونه آسیبی به پسته ها وارد نمی شود.
  • این گونه محصولات قادر هستند رنگ پسته ها را تشخیص دهند و آنها را بر اساس رنگشان جدا کنند. چون هر چه رنگ مغز پسته سبز تر باشد کیفیت محصول بالاتر است و قیمت بیشتری دارد. در واقع مغز پسته برای صادرات استفاده می شود. 
  • این دستگاه ها موجب شده اند پسته ها با قیمت های متنوعی عرضه شوند. تا تمام اقشار جامعه بتوانند این محصول را تهیه کنند و از خواص آن بهره مند شوند. به عنوان نمونه مغز پسته هایی که ابعاد کوچکی دارند قیمت پایینی دارند. اما مغز پسته های درشت و سبز رنگ قیمت بالاتری دارند.

فروش دستگاه سورتینگ پسته خشکبار

فروش دستگاه سورتینگ پسته خشکبار فروش دستگاه سورتینگ پسته خشکبار با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. دستگاه سورتینگ خشکبار برای سورت بندی انواع خشکبار ها مانند پسته، کشمش و…. استفاده می شود. این دستگاه ها باعث می شوند تا تولید کننده بتواند به فرآیند تولید محصول سرعت بیشتری دهد و در کمترین زمان بتواند سورت بندی پسته ها را انجام دهند. این گونه محصولات موجب شده اند تا بتوان بدون کمک نیروی انسانی عمل سورت بندی انواع خشکبار ها من جمله پسته ها را انجام داد که این باعث کاهش هزینه های تولید شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما