سفارش عمده سورتینگ سیب زمینی دستی

سفارش عمده سورتینگ سیب زمینی دستی از این نمایندگی به صورت اینترنتی می تواند ارسال رایگان این کار را به همراه داشته باشد بنابراین افرادی که به دنبال خرید ارزان قیمت و صرفه جویی در زمان و هزینه خود هستند با مراجعه به وب سایت رسمی این مرکز می توانند انواع گوناگون از این دستگاه را مشاهده نمایند و با پشتیبانان فروش این محصولات ارتباط گرفته و پس از راهنمایی گرفتن از این افراد کالای خود را اینترنتی ثبت سفارش کنند تا برای آنها ارسال شود.

سفارش عمده سورتینگ سیب زمینی دستی

دستگاه سورتینگ دستی چه ویژگی هایی دارد؟

دستگاه سورتینگ دستی چه ویژگی هایی دارد؟ دستگاه سورتینگ از جمله دستگاه هایی می باشد که برای جداسازی و درجه بندی سیب زمینی ها بر اساس اندازه های استاندارد جهانی مورد استفاده قرار گرفته و می‌تواند موجب جداسازی سیب‌زمینی‌ها از لحاظ کیفیت و درجه بندی در اندازه های مختلف گردد.

از ویژگی های دستگاه سورتینگ دستی باید به شستشو نمودن سیب زمینی ها اشاره نمود که این نوع دستگاه ها دارای محفظه بزرگ هستند که سیب زمینی های کثیف را مورد شستشو قرار داده و ضدعفونی می کند سپس با قرار گرفتن بر روی ریل آنها را برای بسته بندی نمودن آماده می سازند.

دستگاه هایی که به صورت دستی فعالیت می‌کنند فرآیند سورت و بسته بندی نمودن این سیب زمینی ها را با سرعت کمتری انجام می‌دهند اما باید بدانید که برای این که کالاهای بهداشتی تولید گردند این دستگاه ها یکی از بهترین گزینه‌ها هستند و با دارا بودن چندین اپراتور حرفه ای می توانند عملیات بسته‌بندی نمودن این محصولات را انجام دهند.

از ویژگی های قابل توجه این محصول باید به مرتب سازی سیب زمینی ها بر اساس حجم و جرم این کالاها اشاره نمود که این دستگاه ها می توانند سیب زمینی ها را بر اساس اندازه و حجم دسته بندی نموده و جداسازی نمایند و سپس درون پالت هایی با اندازه های متفاوت قرار دهند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که این محصولات موجب از بین بردن تمامی آلودگی‌های بر روی سیب زمینی ها شده و آنها را به صورت کامل ضدعفونی می نمایند.

پخش مستقیم سورتینگ سیب زمینی دستی

پخش مستقیم سورتینگ سیب زمینی دستی پخش سورتینگ سیب زمینی دستی به صورت مستقیم توسط این مرکز ارائه دهنده دستگاه های سورتینگ به تمامی فروشگاه های عرضه این کالا موجب گسترش این محصول در بازار شده است و خریداران می‌توانند با تنوع بالا آنها را در نمایندگی‌های معتبر مشاهده کنند و با توجه به فضای مورد نظر این دستگاه را در اندازه های خاص تهیه نمایند و از کیفیت آن ها هم مطمئن باشند.

این دستگاه‌ها در کمترین زمان می‌توانند حجم بالایی از سیب زمینی ها را سورت نموده و آماده بسته‌ بندی نمایند به همین دلیل هم در مراکز تولید سیب‌ زمینی بسته بندی جایگاه ویژه‌ای دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما