شرکت تولیدی دستگاه سورتینگ قارچ تهران

دستگاه سورتینگ قارچ یکی از بهترین نمونه ماشین آلاتی است که امروزه به طور وسیع در بخش کشاورزی و تولید محصولات مختلف مانند قارچ به کار برده می شود. تولید این تجهیزات توسط شرکت هایی صورت می گیرد که در تهران و سایر نقاط کشور در زمینه طراحی و ساخت جدید ترین این دستگاه ها مشغول به فعالیت می باشند.

شرکت تولیدی دستگاه سورتینگ قارچ تهران

عملکرد دستگاه سورتینگ قارچ چگونه است؟

عملکرد دستگاه سورتینگ قارچ چگونه است؟ تولید محصولات مختلف کشاورزی مانند قارچ و دیگر اقلام مرتبط با این حوزه در صورتی می توانند با ارزش افزوده و قیمت گذاری بهتر انجام گیرند که به کمک انواع دستگاه سورتینگ بهینه سازی شده و انواع مرغوب و با کیفیت از ارقام معیوب تفکیک شود.

در واقع به کمک دستگاه سورتر می توان به راحتی محصولات مختلف را از نظر اندازه، کیفیت و سایز و همچنین رنگ جدا نمود و به این ترتیب آنها را به درجات مختلف تقسیم کرد. قارچ نیز از جمله محصولاتی که با تقاضای بالایی به ویژه در بخش تولید انواع غذا های فست فودی همراه است. به همین دلیل این تجهیزات به خوبی قادر هستند که عمل بهینه سازی کیفی و تفکیک انواع مختلف قارچ های سالم را از انواع معیوب آن انجام دهند.

در این راستا دستگاه های سورتینگ با عملکرد مناسب و با استفاده از سیستم های متفاوت در این زمینه فعالیت کرده و کار دسته بندی قارچ را به انجام می رسانند. این دستگاه ها همچنین قادر به وکیوم نمودن و بسته بندی و آماده سازی محصول برای عرضه به بازار نیز می باشند. از این جهت می توان قارچ را وارد دستگاه نمود و با گذر  مراحل مختلف آن از جمله شستشو و ضد عفونی در نهایت آن را به صورت کامل و وکیوم شده از دستگاه تحویل گرفت.

عملکرد برخی از این ماشین ها به گونه ای است که تمامی مراحل کار به صورت اتومات انجام شده و با کمترین دخالت دست صورت می گیرد و این در حالی است که برخی دیگر از انواع این دستگاه ها به صورت نیمه اتومات بوده و بخشی از مراحل کاری توسط نیروی انسانی به انجام می رسد.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ قارچ در تهران

قیمت انواع دستگاه سورتینگ قارچ در تهران دستگاه های سورت انواع مختلفی دارند و بر این اساس قیمت گذاری آنها نیز با توجه به ظرفیت ورودی و تعداد کانال های دستگاه متفاوت است. مثلا قیمت دستگاه سورتینگ هفت کاناله بیشتر از مدل هایی است که تعداد کانال های آن کمتر می باشند.

 بنابراین در زمان خرید اطلاع از مدل و مشخصات فنی دستگاه لازم و ضروری است. از طرفی واحد های بزرگ تولیدی به ظرفیت های بالای سورتر نیازمند می باشند که در این زمینه نیز دریافت اطلاعات لازم اجتناب ناپذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما