شرکت تولیدی سورتینگ پیاز پیشرفته

شرکت تولیدی سورتینگ پیاز پیشرفته توسط کارخانه تولید کننده آن در کشور انجام و کسانی که به این دستگاه خاص جهت استفاده در صنایع مختلف بسته بندی و کاربردهای ویژه آن نیاز دارند می‌توانند از این فرصت استفاده کرده و در ارتباط مستقیم با کارخانه آن نسبت به سفارش به صورت عمده اقدام کنند.

شرکت تولیدی سورتینگ پیاز پیشرفته

آشنایی با انواع دستگاه سورتینگ

آشنایی با انواع دستگاه سورتینگ

انواع دستگاه سورتینگ مراحل مختلفی را به منظور دسته بندی میوه ها انجام می دهد که عبارتند از: تمیز کردن و شستن، خشک کردن، مرتب کردن و غیره. سطح درجه بندی و مرتب سازی 3-7 است، و برای میوه ها و سبزیجات تازه به شکل بیضی و گرد کاربرد گسترده ای دارد. برنامه گسترده ای برای مزرعه، بازار عمده فروشی و شرکت فرآوری میوه های عمیق وجود دارد. این تجهیزات عمدتا از یک سیستم حمل و نقل و طبقه بندی تشکیل شده است.

این نوع سورتینگ را می توان آن برای میوه ها و سبزیجات با توجه به شکل و اندازه طبقه بندی کرد. درامهای سورتینگ درجه بندی های مختلفی وجود دارد و هر درام دارای دامنه اندازه میلی متر متفاوت است. ابعاد درام ها از کوچک تا بزرگ متغیر است و آن ها همزمان به جلو می چرخند. میوه های کوچک از سوراخ گرد عبور کرده و وارد تسمه نقاله میوه می شوند، در حالی که میوه های بزرگتر از طریق تسمه حرکت کرده و وارد طبل های بعدی می شوند. مشخصات طبقه بندی کننده و تعداد درجه ها را می توان با توجه به نیاز مشتری سفارشی کرد. مشخصات دستگاه سورتینگ .

  • پیاز را می توانید از 3 تا 7 سطح سفارش دهید. وزن درجه بندی را می توان با توجه به نیاز مشتری تنظیم کرد.
  • مرتب کننده و گریدر پیاز عملکردهای مختلفی دارد: آسانسور فیدر، جمع آوری، تمیز کردن، خشک کردن و درجه بندی. مشتری می تواند تجهیزات را با توجه به اندازه انبار و نیاز تولید انتخاب کند.
  • این فرآیند انتخاب می تواند مقدار پیاز را افزایش دهد و میوه تمیز و براق به نظر برسد. موجب صرفه جویی در نیروی کار و کارایی بیشتر می گردد.

تولید سورتینگ پیاز پیشرفته

تولید سورتینگ پیاز پیشرفته

مرکز تولید انواع سورتینگ پیاز باکیفیت با اخذ سفارش توانسته شرایط مساعدی را برای همگان فراهم آورد که با پرداخت مبالغ اندک، تناژ بالایی از انواع این محصولات را خریداری نمایند. با این وجود تمام خریداران توانایی لازم جهت دستیابی به قیمت سورتینگ پیاز را دارا خواهند بود و قدرت های خرید با افزایش روبرو می گردد. از آنجا که فروش سورتینگ پیاز به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می پذیرد، نیازی به خارج شدن از منزل و قدم گذاشتن به بازار های پر رفت و آمد نخواهد بود. با وجود فروشگاه تولید سورتینگ پیاز، می توان ارتباط مستقیم برقرار نمود و در جهت کاهش هزینه های مصرفی حرکت کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما