شرکت دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64

شرکت دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM64 این ماشین آلات را با کیفیت تضمین شده ارائه می دهد. چنین وسایلی نقش بارزی در فروش محصولات کشاورزی دارند و از جانب دیگر، کار جداسازی را هم بسیار راحت کرده اند. قابل ذکر است که دستگاه، ویژگی های زیادی داشته که در ادامه بیشتر به این مسئله می پردازیم.

شرکت دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64

خصوصیات دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64

خصوصیات دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM 64 درباره خصوصیات دستگاه سورتینگ سیر تازه NFM64 باید بگوییم که از آن می توان همزمان در هنگام برداشت محصول از زمین کشاورزی استفاده کرد و به این ترتیب، کار سورت ‌کردن را راحت و در کمترین زمان ممکن، انجام داد. این وسیله سیرها را بر اساس رنگ و اندازه تقسیم بندی می کند.

از طرفی، کار جداسازی مواد زاید و آسیب دیده را هم انجام می دهد و به صورت متحرک نیز به دسته بندی محصول می پردازد. در کنار سیر، می شود برای سورت کردن پیاز و گوجه فرنگی نیز از آن کار گرفت. البته ویژگی های دیگری هم دارد که در زیر به طور خلاصه اشاره می کنیم:

  • افزایش دادن ظرفیت تولید
  • نبود نیاز به نیروی انسانی و کاهش هزینه ها در این حوزه
  • بالا بردن کارایی و سرعت
  • سورت نمودن محصولات در ظرفیت های بالا
  • تنظیم و کنترل کردن دستگاه
  • اشغال کردن فضای کم

گفتنی است این محصول ساخت کشور نروژ می باشد و در هر شرایطی جوی نیز می توان از آن کار گرفت. دستگاه مجهز به سیستم های پیشرفته می باشد و به این ترتیب، ساقه ها، برگ ها و دیگر عوامل محصول شناسایی و جدا می شوند. در کنار این، هدر رفتن سیرها نیز کاهش چشمگیری پیدا می کنند.

فروشگاه دستگاه سورتینگ با قیمت عمده

فروشگاه دستگاه سورتینگ با قیمت عمده کسانی که قصد خرید با نرخ های مناسب ماشین آلاتی از این قبیل را دارند، ما به آنان پیشنهاد می کنیم که به فروشگاه دستگاه سورتینگ با قیمت عمده سر بزنند. با این حساب، سریع به آن وسیله ای که نیاز داشتند، می رسند و می توانند از آن در امور متفاوتی استفاده کنند.

همینطور، قیمت دستگاه سورتینگ بر اساس کیفیت و کاربردی که دارد متفاوت اعلام می شود. نوع خارجی و داخلی این وسایل نیز وجود دارند که طبعاً هر یک از نظر نرخ با هم فرق می کنند.

گفتنی است، این ماشین آلات به صورت عمده عرضه می شوند و مشتریان می توانند به راحتی سفارش آن را از نقاط گوناگون کشور ارائه دهند و در مدت زمان کوتاهی نیز دستگاه را تحویل بگیرند.

این فروشگاه آنلاین، ارائه دهنده بهترین محصولات می باشد و به گونه تضمین شده کالا را به فروش می رساند. جهت خرید می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما