شرکت دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای رنگی

دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای رنگی با استفاده از دوربین های مجهز قادر به تفکیک انواع این نوع صیفی از نظر رنگ و همچنین سایز و اندازه می باشد. این دستگاه ها امروزه به یکی از پر استفاده ترین تجهیزات در بخش صنعتی تبدیل شده اند که کاربرد گسترده ای داشته و در صرفه جویی زمان نقش پر رنگی دارند. در این زمینه شرکت عرضه کننده می تواند اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان خرید و واحد های صنعتی مختلف قرار دهد.

شرکت دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای رنگی

بهترین دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای رنگی

بهترین دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای رنگی دستگاه سورتر یکی از بهترین ماشین آلاتی است که امروزه نقش مهمی در بهینه سازی و افزایش کیفی محصولات مختلف از جمله تولیدات کشاورزی بر عهده دارد. 

این ماشین ها به راحتی قادر به جدا سازی انواع محصولات این حوزه می باشند. در گذشته این کار به شکل سنتی و توسط نیروی انسانی انجام می شد که بسیار زمان بر بود.

اما امروزه این تجهیزات به کمک بشر آمده و کار تفکیک یک محصول را با بهترین کیفیت ممکن به انجام می رساند. 

در این راستا مهندسین طراح با استفاده از علم و دانش روز توانسته اند بهترین نمونه از این دستگاه ها را با دقت و سرعت بالا تولید نمایند.

قطعات و اجزای گوناگونی با توجه به ظرفیت دستگاه در آن تعبیه شده است که به طور مثال می توان از تعداد کانال های ورودی آن نام برد که ممکن است از یک تا دوازده کانال یا ورودی را در بر گیرد. 

در سورتر فلفل دلمه ای نوار نقاله ای وجود دارد که به کمک آن فلفل دلمه ای وارد دستگاه شده و عملیات تفکیک آن صورت می گیرد. با عملکرد این دستگاه و به کمک دوربین های نصب شده در آن تفکیک فلفل بر اساس رنگ صورت می گیرد.

ضمن آن که در صورتی که فلفل های خراب یا معیوب وارد دستگاه شود از بقیه جدا می شود. این تجهیزات در انواع مختلف و ابعاد گوناگونی ساخته می شوند که بر این اساس قیمت گذاری شده و قابل تمایز از یکدیگر می باشند.

قیمت دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای ارزان

قیمت دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای ارزان دستگاه سورتینگ ارزان فلفل دلمه ای به دستگاهی اطلاق می شود که از ساده ترین اجزا تشکیل شده و به همین دلیل قیمت مناسبی دارد. به طور مثال تعداد کانال های ورودی این ماشین ها متفاوت است که برای ظرفیت های کم مناسب می باشد و لزومی به خرید مدل های پیچیده تر و پیشرفته تر وجود ندارد.

از طرفی این دستگاه در ابعاد مختلفی تولید می شود که بر این اساس هر چه اندازه و ابعاد و راندمان کاری آن بالاتر باشد قیمت دستگاه سورتینگ نیز به همان نسبت افزایش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما