شرکت دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای

سورتینگ فلفل دلمه ای موجب صرفه جویی و جلوگیری از ایجاد هزینه ها بواسطه خرابی و فساد میوه شده و نقش مهمی در حفظ کیفیت و استانداردسازی محصول ایفا می کند. شرکتهای تولید دستگاه سورتینگ فلفل، با طراحی این وسیله ماندگاری انواع مختلف فلفل را افزایش داده و باعث مدرن سازی صنعت پخش و بسته بندی شده اند. 

شرکت دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای

مشخصات فنی دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای سورتینگ فلفل دلمه ای دستگاهی ست که برای جداسازی انواع فلفل دلمه بر اساس اندازه، کیفیت، شکل و غیره به کار می رود. سورت میوه ها در گذشته به شکل سنتی و دستی توسط کارگران انجام می شد. پیشرفت علم و فناوری امروزه موجب تولید ماشین های سورتینگ در ابعاد متفاوت بر حسب نیاز مشتریان شده است.
برای آشنایی بیشتر با مشخصات فنی دستگاه سورتینگ فلفل دلمه ای و روشهای کار با آن می توان گفت طول این دستگاه ظرفیت محل کارگری را تعیین کرده و بر اساس آن قیمت گذاری می شود.
کارکرد این وسیله بگونه ای ست که کارگران در دو طرف سورتینگ به راحتی می توانند محصولات را جداسازی و درجه بندی نمایند؛ سبدهایی در دو طرف تعبیه شده که به قسمت انبار یا بسته بندی متصل می باشد. طراحی سورتینگها به صورتی ست که هرچه به انتهای دستگاه نزدیکتر شویم محصولاتی با کیفیت پایین و درجه دو را مشاهده می نماییم.
به غیر از وجود دو عدد نوار نقاله در طرفین، دارای میز سبدگذاری بوده و سیستمهای سنجش وزن روی میز برای لیبل بندی از لحاظ وزن در آن وجود دارد.
راندمان دستگاه بر اساس ابعاد آن است؛ به طور مثال یک سورتینگ با طول 24 متر،تا 2500 کیلوگرم از میوه و صیفی را سورت بندی می نماید. وزن چنین سیستمی به 1200 رسیده و مصرف برق آن 8 کیلو وات می باشد. 

فروش دستگاه سورتینگ فلفل در انواع گوناگون

فروش دستگاه سورتینگ فلفل در انواع گوناگون فروش دستگاه سورتینگ فلفل به دلیل نقش که در توسعه صنایع کشاورزی داشته و نقشی که در تسهیل امور و کاستن از هزینه ها ایفا نموده است، با استقبال بسیاری از فعالان در حوزه کشاورزی و بسته بندی محصولات مواجه شده است.
همانطور که می دانیم درجه بندی و عرضه محصولات باکیفیت، هم اندازه و هم شکل و البته بسته بندی شده، باعث موفقیت در بازاریابی شده و صادرات آن را تسهیل می نماید. همچنین عرضه مدرن محصولات و گسترش تجارت الکترونیک را در به دنبال خواهد داشت.
انواع دستگاه سورتینگ نه تنها برای جداسازی میوه و صیفی جات، بلکه مرغ، ماهی، میگو و غیره را نیز تحت پوشش قرار می دهد. خرید و فروش این ماشین آلات با توجه به نوع محصولات، نیاز خریداران و بودجه آنها صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما