شرکت دستگاه سورتینگ فلفل صیفی جات

امروزه بازار فروش دستگاه های صنعتی از جمله دستگاه سورتینگ فلفل در کشور از رونق و نیز کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که نمایندگی ها و شرکت های تولیدی آن در سر تا سر کشور توانسته اند آن را روانه بازار های داخلی و خارجی نمایند.

شرکت دستگاه سورتینگ فلفل صیفی جات

انواع مدل های دستگاه سورتینگ صیفی جات

انواع مدل های دستگاه سورتینگ صیفی جات

این نوع محصول عمده صنعتی علاوه بر مزیت های خاصی که دارا می باشد دارای انواع و گونه های مختلف و نیز انواع مدل ها و برندهای متفاوت می باشد که دارای عملکرد و کارایی بالایی است که جهت جدا سازی محصولات گلخانه ای و صیفی جات از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد و نیز از انواع دستگاه سورتینگ و مدل های متنوع این نوع محصولات عمده می توان به دستگاه سورتینگ نواری و دوار اشاره نمود که هر کدام به طور جداگانه دارای مزایا و کاربرد خاص می باشند که از رایج ترین و نیز پرفروش ترین دستگاه ها در این زمینه بوده و نیز این مدل دستگاه ها بر اساس حجم، سایز و اندازه، وزن محصول کار جداسازی را به نحو احسن انجام داده که در مدل های مختلفی ساخته می شوند.

دستگاه سورتینگ دوار شامل یک استوانه افقی است که دارای میله های افقی باریک می باشد که با فاصله تعیین شده از یکدیگر قرار دارند برای میوه هایی که دارای شکل گرد هستند کاربرد داشته و نیز دارای قالب های مدور با سوراخ هایی شبیه دایره هستند که محصول بعد از هر چند بار بر حسب و اندازه حجم از این دایره ها عبور کرده و نیز در پایان به شکل سورت در می آیند.

یکی دیگر از انواع مدل های دستگاه سورتینگ در این زمینه دستگاه سورتینگ نواری است که این نوع دستگاه برای سایز بندی انواع خرما، زیتون، عناب، پرتقال، نارنگی و غیره کاربرد فراوان دارد.

 

خرید دستگاه سورتینگ فلفل اتوماتیک

خرید دستگاه سورتینگ فلفل اتوماتیک

کشاورزان و تولید کنندگان فلفل برای صرفه جویی در وقت و هم چنین کاهش دستمزدها خرید دستگاه سورتینگ اتوماتیک را در برنامه خود قرار می دهند تا بتوانند از آن بهره وری بهتری داشته باشند.

از معیارهای تعیین کننده در قیمت و هم چنین خرید این دستگاه می توان کیفیت، نوع برند و شرکت سازنده، نوع کاربری دستگاه، رنگ، شکل ظاهری و غیره را مد نظر گرفت. شایان ذکر است که امروزه تولید کنندگان این دستگاه ها با بالا بردن کیفیت و طراحی جدید و کار آمد و هم چنین عرضه آن با قیمت مناسب از واردات آن به کشور جلوگیری نموده اند. کیفیت این محصول با نمونه مشابه خارجی آن کاملا مشابه بوده و از تناسب قیمت بسیار عالی برخوردار است که توانسته توجه مشتریان خارجی را به خود جلب و سفارش عمده این محصول را از آن خود کند. صادرات این دستگاه به کشور هایی هم چون سوریه، چین، عراق، افغانستان این روز ها از رونق زیادی برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما