شرکت دستگاه سورتینگ مهره در تهران

برای دسته بندی محصولات مختلف از دستگاه سورتینگ استفاده می کنند. مثلا دستگاه سورتینگ در صنعت کشاورزی، محصولات مرغوب کشاورزی را از نوع مرغوب آن جدا کرده و این کار باعث انتخاب آسان محصول از سوی مشتری خواهد شد.

شرکت دستگاه سورتینگ مهره انواع محصولات سورتینگ را برای مشتری فراهم کرده است. شما می توانید برای تهیه و خرید این محصول صنعتی پر کاربرد به شرکت فروشنده آن که در تهران مستقر می باشد، مراجعه نمایید.

شرکت دستگاه سورتینگ مهره در تهران

انواع دستگاه سورتینگ مهره را بشناسید

انواع دستگاه سورتینگ مهره را بشناسید

دستگاه های سورتینگ را می توان در صنایع مختلفی به کار گرفت که در اندازه ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند. 

نوعی از این دستگاهها دستگاه سورتینگ سیب زمینی است که به صورت تمام و نیمه اتوماتیک تولید و روانه بازار می شود. پر واضح است که نوع تمام اتومات آن به علت کارآیی بالای آن از قیمت بیشتری برخوردار است. در این مبحث باز هم نوع اتومات آن به نوع وزنی و حجمی، تقسیم می شوند که نوع وزنی آن به دلیل قسمت بندی سیب زمینی به 5 سایز، قیمت بیشتری دارد. از نوع حجمی این دستگاه در سورت پرتقال، کیوی و نارنگی استفاده می شود.

دستگاه سورت پیچ و مهره، دوربین های پیشرفته و مختلفی دارد که پیچ و مهره ها را از نظر خرابی، آچار خور بودن، چپگرد و یا راستگرد بودن آنها دسته بندی می کند.

از انواع دستگاه سورتینگ می توان به نوع بول دانه شمار ویبره آن اشاره کرد که دانه های پیچ و مهره و واشر را شمرده و از هم جدا کرده و آنها را در یک ردیف مشخص و جداگانه از هم قرار می دهد. بر روی این دستگاه می توان قطعات دیگری را اضافه کرده تا نیاز بازار را برطرف کند. سورتینگ دوربین دار نیز از انواع این دستگاه ها بوده که قابلیت جدا کردن پیچ و مهره و واشر را دارد تا از نظر ابعاد دسته بندی شوند.

خرید دستگاه سورتینگ مهره ارزان قیمت

خرید دستگاه سورتینگ مهره ارزان قیمت

هم اینک خرید و فروش دستگاه سورتینگ ارزان قیمت به دلیل عملکرد مناسبی که دارد از رونق خوبی برخوردار می باشد. 

شما می توانید برای خرید دستگاه سورتینگ مهره با کارشناسان ما در واحد فروش این مجموعه ارتباط گرفته و دستگاه مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایید تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی قابل ملاحظه ای انجام شود، زیرا تولید کننده گان بزرگ این محصول صنعتی پر کاربرد در این مرکز فعالیت می کنند.

البته این محصول را می توان به صورت دست دوم نیز تهیه کرد که در کیفیت و کارایی آن هیچ تضمینی وجود ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما