شرکت دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

دستگاه سورتینگ مهره دوربینی مناسب برای اندازه گیری و کنترل ظاهری  انواع پیچ، مهره، واشر، خار و قطعات کوچک صنعتی می باشد و به دلیل کاربردی بودن آن همواره طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و در واقع این دستگاه توسط شرکت دستگاه سورتینگ مهره دوربینی و به صورت تمام اتوماتیک طراحی و تولید گردیده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. فر صنعتی نیز از دیگر تولیدات این تولیدی ها می باشد.

شرکت دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

ویژگی دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

ویژگی دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک

در حقیقت دستگاه سورتینگ مهره دوربینی اتوماتیک به گونه ای است که می تواند برای بخش محدودی از پیچ ها و مهره ها ساخته شود یا تنظیم گردد و در واقع این دستگاه با سرعت و دقت بسیار بالا و با کمک دوربین هایی که دارد، اقدام به تصویر برداری از محصولات می کند و محصولات خراب را از نمونه های سالم محصول جدا سازی کرده و پس از آن محصولات مورد تایید را بر اساس فاکتور های از پیش تعیین شده دسته بندی می نماید.البته لازم به ذکر است که  فاکتور های جدا سازی محصولات بر اساس موارد زیر دسته بندی می گردند. در بسیاری از کارخانجات فر صنعتی پیتزا را نیز در کنار سورتینگ تولید می کنند.

اما در مورد ویژگی چنین دستگاه هایی باید گفت که،دستگاه دارای فیدر ارتعاشی قابل تنظیم بوده که برای سورت کردن قطعات در داخل کابین بازرسی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این نمونه از دستگاه مجهز به دوربین های مختلف و سیستم نورپردازی پیشرفته ای می باشد که آن را نسبت به سایر دستگاه های سورتینگ بدون دوربین و ابتدایی متمایز خواهد کرد.

در ضمن دستگاه دارای صفحات میز دورانی مختلفی بوده که می تواند چندین نمونه از پیچ ها را جداسازی و بررسی نماید و دارای چند خروجی برای  قطعات معیوب و یک خروجی برای قطعات سالم می باشد.به طور معمول ظرفیت نامی دستگاه بر حسب قطعه در دقیقه بوده که البته این مقدار با توجه به درخواست مشتریان قابل تغییر خواهد بود

این نمونه از دستگاه سورتینگ مجهز به کامپیوتری با مانیتور لمسی بوده که دارای نرم افزار اختصاصی کار با ماشین برای قطعات مختلف می باشد و از طریق این نرم افزار می توان پارامتر های کنترلی و حدود پذیرش آن ها را تغییر داد.

خرید انواع دستگاه سورتینگ مهره دوربینی

خرید انواع دستگاه سورتینگ مهره دوربینی دستگاه سورتیگ از جمله دستگاه هایی بوده که نمونه های مختلف آن تولید گردیده و برای مصارف مختلف در اختیار درخواست کنندگان این محصول قرار گرفته است  و در واقع انواع دستگاه سورتینگ بر اساس جداسازی نوع محصول و  هم چنین قابلیت هایی که دارند در دسته بندی های جداگانه  ای قرار خواهند گرفت. ولی در میان نمونه های مختلف این  دستگاه، خرید دستگاه سورتینگ مهره دوربینی بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده  است، زیرا با توجه به ویژگی ها و  قابلیت هایی که دارد، منجر گردیده تا در صنعت از جایگاه ویژ ای برخوردار گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما