شرکت دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک تهران

تصور کنید که فقط در چند دقیقه می توانید هزاران پسته را به بهترین شکل ممکن بدون دخالت هیچ نیروی انسانی مرتب کنید! بسیاری از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان پسته مشکل بزرگی به نام دسته بندی یا سورتینگ را دارند. امروزه دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک شرکت ما واقع در تهران سرعاً پسته های شما را به گروه هایی تقسیم می کند که پس از آن می توانند جداگانه پردازش یا فروخته شوند. جهت خرید دستگاه سورتینگ ارزان تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

شرکت دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک تهران

عملکرد دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک

عملکرد دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک  امروزه سیستم مرتب سازی خودکار، بسیار پیچیده و یک مشکل جهانی است. این امر به دلیل عدم توانایی دستگاه های مرتب سازی در انعطاف پذیری در مفهوم طراحی آنها است. اما مجموعه ما به  بهترین مشکل تولیدات خود را توسعه داده است. دستگاه سورتینگ خودکار توسعه یافته مجموعه ما قادر به انعطاف پذیری به کمک تجهیزات آهنی است و در عین حال اشیاء را به طور خودکار به سبد انتقال می دهد. همانطور که توسط مقررات کنترل کننده های منطق برنامه ریزی (PLC) تعریف شده است و دارای حسگر مجاورت خازنی برای تشخیص است.
تمام قطعات دستگاه سورتینگ پسته ما اعم از پلاستیک، چوب و فولاد با میانگین مرتب سازی بالا، زمان 9.903 ثانیه، 14.072 ثانیه و 6/1848 در موقعیت مناسب و صحیح قرار گرفتند. مدل توسعه یافته پیشنهادی ما می تواند در هر موسسه یا صنفی مورد استفاده قرار گیرد، که شیوه های آن مبتنی بر سیستم های مهندسی مکاترونیک است. این امر برای راهنمایی بخش صنعت در مرتب سازی و کمک های آموزشی به مؤسسات و از این رو تهیه لیست مواد طبقه بندی شده طبق دستورات برنامه مرتب سازی صورت گرفته است.

در کل سورتینگ مواد شامل جابجایی، ذخیره، کنترل و محافظت از مواد در حین ساخت، توزیع، مصرف و دفع برخی موارد مشکل دار است. سیستم ها و تجهیزات انتقال مواد مختلف در کارخانه های صنعتی وجود دارند که از سیستم نوار نقاله استفاده می کنند. این شیوه به دلیل توانایی تداوم در سرعت عمل و قوام اشیاء در حرکت، اشیاء را از مبدل به ترمینال منتقل می کند.
سیستم های انتقال مواد از قفسه پالت ساده، قفسه بندی پروژه ها گرفته تا سیستم های حمل و نقل پیچیده، ذخیره سازی خودکار و سیستم های بازیابی متغیر است. از آنجایی که مجموعه ما پیشرو در طراحی و تولید انواع دستگاه های سورتینگ در تهران و در کل ایران می باشد، پیشنهاد ما به شما عرضه کنندگان محصولات مرتب سازی شده خرید این دستگاه ها از مجموعه ما است.

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک ارزان

خرید دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک ارزان شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون دستگاه سورتینگ پسته اتوماتیک و یا ثبت سفارش و خرید آن با ارزان ترین قیمت ممکن با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما