شرکت دستگاه سورتینگ پسته تازه تهران

یکی از مهمترین مراحل در عرضه و فروش محصولات مختلف از جمله پسته، سورتینگ کردن آنها می باشد. منظور از سورت نمودن، جدا سازی نمونه های مرغوب و غیر مرغوب از یکدیگر است. به عبارتی، درجه بندی محصولات صورت می گیرد. دستگاه مخصوصی که برای این منظور انتخاب می شود در یک بازه زمانی کوتاه، مقدار زیادی از پسته ها را جدا سازی می نماید. در این مطلب قصد داریم شما را با شرکت دستگاه سورتینگ پسته تازه تهران آشنا کنیم. الکتروموتور کاجیلی سه فاز را به طور معمول در ساخت این سورتینگ ها استفاده می کنند.

شرکت دستگاه سورتینگ پسته تازه تهران

انواع دستگاه سورتینگ پسته براساس سایز

انواع دستگاه سورتینگ پسته براساس سایز دستگاههای سورتینگ پسته بر اساس را می‌توان به دو دسته کلی تقسیم نمود. این دو دسته در واقع شامل دستگاه سورتینگ صنعتی و خانگی هستند. منظور از نوع صنعتی آنها، دستگاه هایی بوده که دارای ابعاد و سایز بزرگ می باشد و از آن ها در کارگاه های بزرگ و صنعتی استفاده می‌ کنند. این نوع از دستگاه ها قابلیت های بیشتری در مقایسه با نوع خانگی یا همان ابعاد کوچکتر آن، دارند. در ساخت دستگاه بلوک زنی سقفی میزی از قطعات سورتینگ استفاده می شود.

حجم بسیار بالایی از پسته را در یک بازه زمانی کوتاه با کمک آنها با بالاترین دقت و بیشترین سرعت، جدا سازی می‌ نمایند. اصولاً دستگاه‌های سورتینگ صنعتی پسته از برق سه فاز استفاده نموده و  این در حالی است که نوع خانگی آن ها به برق تک فاز نیاز دارند.

نوع صنعتی نیز می تواند دارای زیر مجموعه های زیادی باشد. در واقع آنها می توانند بسته به ظرفیت مخزن، طول نوار نقاله، ظرفیت سبد جدا سازی و سایر پارامتر های دستگاه، از ابعاد خاص برخوردار باشند. طبیعی است که برای هر کارگاه با در نظر گرفتن فضا، نوع خاص آن را باید استفاده نمود.

البته باید یادآور شد که این دستگاه ها همانند بسیاری از دستگاه های به کار رفته در صنعت، در حال پیشرفت هستند و با به کارگیری تکنولوژی در آنها می توان ابعاد شان را نیز دستخوش تغییر قرار داد. سایز دستگاه های مخصوص سورتینگ پسته خانگی یه گونه ای است که به راحتی می توان از آن در منزل استفاده نمود. به این شیوه اشتغال‌ زایی مناسبی نیز ایجاد خواهد شد.

فروش دستگاه سورتینگ پسته تازه ارزان

فروش دستگاه سورتینگ پسته تازه ارزان فروش دستگاه سورتینگ ارزان پسته تازه ارزان و در عین حال با کیفیت و با قابلیت های بالا، توسط این سایت انجام می شود. فروش عمده و مستقیم ای که توسط این سایت در سراسر کشور صورت می گیرد، نتیجه حذف واسطه های فروش و همچنین در نظر گرفتن تخفیفات عمده می باشد.

از این رو هم میزان فروش بالاتر رفته و هم قدرت خرید را برای متقاضیان آن بالا می‌برد،  هرچند که ابعاد دستگاه آن نیز در تعیین قیمت آن نقش مهمی دارند. جنس مواد اولیه سازنده از دیگر پارامتر های تغییر دهنده قیمت خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما