شرکت دستگاه سورتینگ پسته خام غلطکی

دستگاه سورتینگ پسته خام از نمونه های دستگاه با عملکرد بسیار ایده آلی است که انواع مختلف پسته خام را به بهترین شکل جدا سازی و درجه بندی می کند، شرکت عرضه کننده آن نیز نمونه های غلطکی این دستگاه را در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در دسترس مشتری در اقصی نقاط کشور قرار می دهد.

شرکت دستگاه سورتینگ پسته خام غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته خام غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ پسته خام غلطکی دستگاه سورتینگ پسته خام غلطکی با سایز بندی پسته آنها را از نظر حجم، رنگ و اندازه جداسازی می کند و نمونه های درجه یک از نوع درجه دو دسته بندی می شود، لذا این محصول باعث تسریع در فرآوری و بسته بندی خواهد شد.

این دستگاه دارای نمونه های مختلفی است که یکی از نمونه های آن دستگاه سورتینگ لیزری است که پسته را بر اساس حجم و رنگ اسکن نموده است، نوعی دیگر به صورت نواری یا دوار عمل می کند که بر اساس سایز و حجم عمل جداسازی را به انجام می رساند، سورتینگ دوار نیز یکی دیگر از این محصول است که دارای استوانه ای افقی بوده که پسته بسته به حجم از داخل میله هایی عبور می کند و سورت بندی انجام می شود.

دستگاه سورت بندی پسته دارای بدنه استیل بوده و اندازه و سایز میوه ای که قرار است در آن جداسازی شود قابل تنظیم می باشد، این دستگاه ها با استاندارد های ملی یا جهانی تولید شده و در فرایند تولید آن ها اصول و فنون ساخت نیز رعایت شده است که در انواع مدل های مختلفی نیز تولید می شود.

فروش دستگاه سورتینگ پسته ارزان

فروش دستگاه سورتینگ پسته ارزان فروش دستگاه سورتینگ ارزان در بازار به وفور انجام می شود چون این دستگاه دارای عملکرد بسیار خوبی بوده و مزایای زیادی دارد و با فرآوری پسته به بهترین نحو ممکن توانسته رضایتمندی مشتری را کسب نموده و سود خوبی را نیز برای استفاده کننده به همراه داشته باشد.

دستگاه سورتینگ پسته در مدل های مختلفی وارد بازار می شود که هر مدلی از آن دارای مشخصات مربوط به خود بوده و هر یک نیز به طرقی مختلف کار می کند و به همین دلیل هزینه های تولیدی و قیمت آنها مختلف می باشد، لذا در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر خواهد بود.

دستگاه سورتینگ پسته را می توان به صورت سفارشی نیز خریداری نمود که در اینصورت خریدار ظرفیت، ابعاد، قدرت و نوع دستگاه را سفارش می دهد، خریدار نیز باید این محصول را بسته به نیاز خود و متراژ سالن تولیدی خود تهیه نماید تا بتواند به بهترین نحو ممکن از آن بهره ببرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما