شرکت دستگاه سورتینگ پیاز اتوماتیک

دستگاه سورتینگ پباز اتوماتیک نمونه ای از تجهیزات بسیار مدرن می باشد که توسط آن به جداسازی ضایعات و پیازهای هم اندازه می پردازند و در بخش صنعت و کشاورزی استفاده فراوانی دارد. شرکت سازنده دستگاه سورتینگ پیاز اتوماتیک در تولید این دستگاه از مدرن ترین قطعات استفاده می‌کنند و به همین جهت این دستگاه از قابلیت های مختلفی برخوردار می‌باشد که منجر به جداسازی آسان پیازهای مرغوب از پیازهای فاسد می‌گردند و بدبن ترتیب می توان بهترین پیاز تولیدی را در بازار توزیع کرد.

شرکت دستگاه سورتینگ پیاز اتوماتیک

چگونه دستگاه سورتینگ پیاز اصل انتخاب کنیم؟

چگونه دستگاه سورتینگ پیاز اصل انتخاب کنیم؟ چگونه دستگاه سورتینگ پیاز اصل انتخاب کنیم؟

دستگاه سورتینگ پیاز اصل از قابلیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد و معمولا دارای ویژگی های متنوع می باشد که امکان انتخاب آن را فراهم می نمایند.

از جمله ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه ها را می توان این طور بیان کرد:

  1. این دستگاه ها معمولا مجهز به دوربین های اپتیک می باشند که هر گونه ضایعات را تشخیص می دهند که بسیار دقیق هستند.
  2. دستگاه سورتینگ پیاز از ورقه های استیل ساخته شده اند تا مقاومت بسیار بالا در برابر هر گونه خط و خش داشته باشد و به راحتی دچار زنگ زدگی نگردند.
  3. دستگاه های سورتینگ پیاز همچنین مجهز به اسکنر رنگی و دوربین های مرکزی می باشد که توسط آن می تواند اندازه و سایز مورد نظر را به دستگاه داد تا پیازهای یکدست و یک اندازه را جداسازی کرد.
  4. می توان روزانه ۵ تا ۷ تن پیاز را توسط این دستگاه ها آنالیز کرد و مرحله سورت و جداسازی پیازهای فاسد و ضایعات آنها را سرعت ببخشید.
  5. این دستگاه همچنین از چندین خروجی برخوردار است و از هریک از این خروجی ها پیازهای همرنگ و هم اندازه خارج می شوند و از سیستم ویبراتور برخوردار است و می توان ان را تا ۶ سایز تغییر داد.

خرید دستگاه سورتینگ پیاز غلطکی ارزان

خرید دستگاه سورتینگ پیاز غلطکی ارزان سورتینگ پیاز غلطکی یکی از پرفروش ترین سورتینگ ها می باشد که امکان سورت و جداسازی چندین سایز پیاز را دارند.

این دستگاه علاوه بر سورت پیاز برای گیاهان و میوه های گردی همچون سیب زمینی، سیب، سیر و … مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین خرید دستگاه سورتینگ غلطکی پیاز به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که از جمله این روش ها می توان به فروش سنتی و اینترنتی اشاره کرد.

استفاده از خرید اینترنتی جهت تهیه دستگاه سورتینگ غلطکی متداول تر است به دلیل انکه مزایای زیادی را ایجاد می کند و می توان برخی از مزایای استفاده از ان را این طور بیان کرد:

  • خرید مستقیم از تولیدکننده که با قیمت ارزان تری تمام می شود.
  • تحویل آسان محصول درب منزل
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • خرید در هر ساعت از شبانه روز بدون محدودیت
  • استفاده از مشاوره های رایگان کارشناسان فروش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما