شرکت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی با بالاترین استانداردها تولید و عرضه می شود. این دستگاه ها برای محدوده مشخصی از پیچ و مهره ها، واشرها و سایر قطعات فلزی طراحی و تولید می شوند. در ساخت این دستگاه ها از تکنولوژی بینایی و پردازش تصویر استفاده شده که میزان دقت آن را به چند برابر افزایش داده است. از دستگاه های سورتینگ برای جداسازی انواع مرکبات، مواد غذایی، خشکبار هم استفاده می شود. امکان سفارش و خرید این دستگاه ها به روش اینترنتی نیز وجود دارد.

شرکت دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

مشخصات دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

مشخصات دستگاه سورتینگ پیچ و مهره صنعتی

دستگاه های سورتینگ پیچ و مهره صنعتی انواع مختلفی دارند. هر یک از انواع این دستگاه ها علاوه بر آنکه مشخصات خاص خود را دارند، دارای کاربردهای متفاوتی نیز هستند. از مشخصات بارز آنها می توان به قابلیت جدا نمودن قطعات معیوب در اندازه گیری طول و عرض و قطر قطعات فلزی، ترک خوردگی یا خرابی ظاهری گل پیچ، کنترل تعداد دنده ها یا احیانا له شدگی آنها و… اشاره نمود.

این دستگاه ها دارای بخش ارتعاشی قابل تنظیم بوده که برای سورت کردن قطعات در داخل کابین بازرسی مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های سورتینگ صنعتی از دوربین های متعددی تشکیل شده که سیستم نورپردازی آن بسیار پیشرفته و در برخی موارد مادون قرمز است. محصول دارای صفحات دورانی متعددی است که می تواند 3 یا 4 گروه از پیچ ها را به صورت منظم جداسازی نماید.

بهترین نوع این دستگاه ها دارای ظرفیت جداسازی 180 قطعه در دقیقه می باشند که البته به سفارش مشتری این تعداد قابل افزایش است. وجود کامپیوتر به همراه صفحه نمایش لمسی کار با آن را ساده تر نموده، در عین حال دقت جداسازی را افزایش داده است. مدل های مختلف سورتینگ ها صنعتی با توجه به طراحی شان دارای 2 یا 3 کانال برای خروج قطعات معیوب و یک کانال برای عبور قطعات سالم هستند.

فروش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

فروش دستگاه سورتینگ پیچ و مهره اتوماتیک

فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک با بهترین کیفیت و به روزترین قیمت از طریق سایت ما صورت می گیرد. می توانید مدل های مختلف این دستگاه ها را بر اساس نوع کارتان سفارش دهید. دستگاه های عرضه شده دارای استانداردهای لازم بوده و در نوع خود پیشرفته ترین نوع این ماشین آلات محسوب می شوند. فروش اینترنتی به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد.

مشتریان عمده می توانند با خرید مستقیم از این مرکز با کمترین ضرر، بهترین مدل را خریداری کنند. به دلیل فروش مستقیم قیمتها کمتر از نرخ بازار بوده و خریدار می تواند پس از مقایسه قیمتها و ویژگی ها و مشخصات هر محصول سفارش خود را ثبت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما