شرکت دستگاه سورتینگ کدو ثابت تهران

دستگاه سورتینگ یکی از مهم ترین دستگاه ها و ماشین آلات برای صادرات میوه و محصولات کشاورزی و غذایی به حساب می آید. یکی از انواع این دستگاه ها که برای سورتینگ کدو مورد استفاده قرار می گیرد ، دستگاه سورتینگ کدو ثابت تهران است. دستگاه سورتینگ کدو ثابت تهران با استفاده از جدید ترین نوع تکنولوژی انواع کدو ها را بر اساس اندازه و وزن بسته بندی می کند. با این کار کیفیت کدو های موجود در بازار بالا می رود. 

شرکت دستگاه سورتینگ کدو ثابت تهران

تفاوت دستگاه سورتینگ کدو ثابت با سیار

تفاوت دستگاه سورتینگ کدو ثابت با سیار دستگاه سورتینگ در هر دو مدل سیار و ثابت برای کدو در کشور موجود می باشد. تفاوت اصلی دستگاه های سورتینگ سیار با ثابت در این است که دستگاه های سورتینگ سیار قابلیت جا به جا شدن و استفاده از آنها در محل زمین برداشت کدو را دارند. اما دستگاه های ثابت قابلیت جا به جا شدن را ندارند، برای استفاده از آنها باید محصولات (کدوها) را به محل استقرار دستگاه سورتینگ ثابت انتقال داد. 

یکی از مزیت های دستگاه های سورتینگ ثابت نسبت به دستگاه های سورتینگ سیار در این است که دستگاه سورتینگ ثابت در بیشتر مدل های خود توانایی شستن و ضد عفونی کردن میوه ها(کدوها) را دارند. در بعضی از مدل های دستگاه های سورتینگ ثابت علاوه بر شستن و ضد عفونی کردن عمل واکس کردن میوه ها را نیز انجام می دهند. 

در واقع هدف استفاده از دستگاه سورتینگ چه ثابت چه سیار باشد این است که محصولات نهایی دارای کیفیت مناسب تر و بهتر برای فروش باشند. کدو های که با استفاده از دستگاه سورتینگ جداسازی و بسته بندی می شوند در بازار با قیمت بالاتر به فروش می روند. 

خرید دستگاه سورتینگ کدو ارزان قیمت

خرید دستگاه سورتینگ کدو ارزان قیمت از نظر کارایی هر دو دستگاه سورتینگ و سیار یک کار را انجام می دهند. اما شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از دستگاه های سورتینگ ثابت یا سیار خریداری کنید. شما می توانید برای خرید دستگاه سورتینگ کدو از مطالبی که در بالا گفته شده استفاده کنید. دستگاه های سورتتیگ کدو چون در انواع ثابت و سیار در بازار وجود دارند، پس به همین دلیل قیمت دستگاه سورتینگ کدو نیز متفاوت است.

علاوه بر تفاوت هایی که از نظر سایز و نوع کاربری دستگاه های سورتینگ وجود دارد؛ عواملی مثل محل ساخت یا مارک دستگاه و شرایط اقتصادی بازار نیز، می تواند بر قیمت دستگاه های سورتینگ تاثیر گذار باشد. به طور کلی شما می توانید برای خرید دستگاه سورتینگ کدو مناسب با شرایط خود، با کارشناسان ما که در این حوزه فعالیت دارند، در ارتباط باشید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما