صادرات دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری

صادرات دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری به کشور های دیگر بویژه کشور های خاورمیانه ای انجام می گیرد. انواع دستگاه سورتینگ معمولا توسط برترین تولید کنندگان عرضه می شود و با قیمت های مناسب وارد بازار های جهانی می شود. دستگاه های سورتینگ میوه مانند سورتینگ خیار سبز در جداسازی انواع خیار در سایز های مختلف نقش مهمی دارد. همچنین این دستگاه خیار های سالم را از خراب جدا می کند و به سرعت در جعبه های مخصوص بسته بندی می کند. 

صادرات دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری

مزیت های دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری

مزیت های دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری از مزیت های دستگاه سورتینگ خیار سبز لیزری می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • این نوع دستگاه ها به کشاورزان در افزایش سرعت جداسازی خیار و فروش آن ها کمک می کند. 
  • این سورتینگ ها به راحتی میوه های فاسد را از سالم جدا سازی می کند.
  • از این دستگاه به دلیل قابلیت های بالایی که دارد می توان برای جداسازی انواع میوه استفاده کرد. 
  • قیمت این دستگاه ها کاملا مقرون به صرفه می باشد و به راحتی می توانید دستگاهی متناسب با نیاز خود و در سایز مشخص خریداری کنید. 

برای آشنایی با مزیت های برتر این محصول می توانید با تلفن ما در سایت تماس برقرار کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. برای سفارش خرید این محصول می توانید به راحتی از طریق وب سایت فروش ما اقدام کنید. با پرداخت هزینه و سفارش محصول کالا خود را در سریع ترین زمان دریافت کنید. 

قیمت انواع دستگاه سورتینگ خیار سبز

قیمت انواع دستگاه سورتینگ خیار سبز قیمت دستگاه سورتینگ خیارسبز با توجه به نوع، کیفیت، برند و سایر عوامل دیگر متفاوت می باشد و نمی توان گفت این محصولات قیمت ثابتی دارند. از مهم ترین عواملی که بر قیمت این محصول تاثیر دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • نوع دستگاه: این دستگاه ها معمولا از ساده تا پیشرفته توسط برترین تولید کنندگان وارد بازار های فروش می شود. قیمت این دستگاه ها با توجه به میزان پیشرفتگی و امکاناتی که دارد متفاوت می باشد.
  •  سایز دستگاه: این دستگاه ها معمولا در سایزهای مختلف از کوچک تا بزرگ تولید می شوند. هر چه سایز این دستگاه بزرگتر باشد حجم بیشتری از میوه را جداسازی می کند و قیمت بیشتری دارد. 
  • کیفیت و برند تولیدی دستگاه: هر چه این دستگاه سورتینگ برند معتبر تری داشته باشد معمولا قیمت بیشتری دارد و از کیفیت بالاتری برخوردار است.

محل فروش: با توجه به محل فروش و نوع روشی که برای فروش این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد، قیمت آن ها متفاوت می باشد و نرخ ثابتی ندارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما