صادرات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی جزو دستگاه های صنعتی پرکاربرد می باشد که برای بسته بندی کردن سیب زمینی در سایز و ابعاد یکسان مورد استفاده قرار می ‌گیرد.  به کمک دستگاه‌ های سورتینگ امروزه عرضه انواع صیفی جات در بسته بندی های شکیل و یک اندازه امکان پذیر شده است.

صادرات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی همان طور که مستحضر هستید سورتینگ در واقع یک روش برای بسته بندی کردن انواع کالا ها به صورت مناسب و یک اندازه می باشد.

در راستای این فرایند امروزه  دستگاه سورتینگ سیب زمینی برای بسته بندی کردن انواع سیب زمینی در اندازه های یکدست و مناسب تولید می شود. در راستای بررسی مشخصات انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی می ‌توان گفت این نوع دستگاه های صنعتی به کمک تکنولوژی های مدرن و پیشرفته تولید می شوند و می توانند بعد از تمیز و پاک کردن سیب زمینی ها، آن ها را بر اساس وزن تقسیم بندی کنند.

دستگاه های سورتینگ سیب زمینی در نمونه های لیزری یا اپتیکی طراحی می شوند که اساس  کار آنها بر اساس جداسازی این صیفی جات بر مبنای سایز می باشد.

در راستای معرفی بهتر انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات سیب زمینی می توان گفت این دستگاه ها در نمونه های مکانیکی و غلطکی، لیزری و اپتیکی،  وزنی و حجم تولید می ‌شوند که هر کدام بر اساس یک سری از فرایند ها می توانند عملیات سورتینگ سازی و بسته بندی کردن سیب زمینی را انجام دهند.

علاوه بر این موضوع می ‌توان گفت دستگاه‌ های سورتینگ غلطکی به نوعی طراحی می ‌شوند که مجهز به سیستم های درجه بندی با سرند های لاستیکی هستند.

همچنین  این دستگاه ‌ها مجهز به سیستم خاک گیری غلطکی و نوار نقاله های انتقال خاک هستند که می ‌توانند فرایند بسته ‌بندی کردن این صیفی جات د را به نحو بهتری انجام دهند.

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی صیفی جات

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی صیفی جات

خرید دستگاه سورتینگ سیب زمینی و صیفی جات مختلف در راستای تولید عمده این محصول با قیمت های متعددی صورت می پذیرد. تولید کننده انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی در راستای استفاده از تکنولوژی های مدرن و پیشرفته برای تولید این محصول، به عرضه آن با قیمت مناسب می پردازد.

دستگاه های سورتینگ امروزه جزو دستگاه های پر کاربرد در صنایع بسته بندی کالا های مختلف تبدیل شدند که توجه به تولید آنها برند های زیادی را به سمت خود کشانده است.

خرید این نوع دستگاه ها با قیمت های متنوعی انجام می گیرد که این تفاوت قیمت در راستای تفاوت عملکرد این دستگاه ها دیده می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما