صادرات دستگاه سورتینگ سیر تازه درجه یک

خوشبختانه در کشور ایران صادرات دستگاه سورتینگ سیر تازه به طور فراوان و گسترده انجام می شود. یکی از دلایل صادرات فراوان این محصول کیفیت و مرغوبیت بی نظیر آن می باشد که سبب شده مشتریان خارجی اشتیاق بیشتری برای خرید آن داشته باشند. از مهم ترین اهداف کشور ما، عرضه ی باکیفیت ترین و درجه یک ترین نوع این محصول به کشورهای دیگر است.

صادرات دستگاه سورتینگ سیر تازه درجه یک

مشخصات دستگاه سورتینگ سیر تازه درجه یک

مشخصات دستگاه سورتینگ سیر تازه درجه یک دستگاه سورتینگ یکی از کاربردی ترین دستگاه هایی ست که برای جداسازی انواع میوه ها از نظر کیفیت، اندازه و… استفاده می شود. استفاده از دستگاه سورتینگ در قیمت گذاری نوع سیر، بسیار مؤثر و کاربردی است. امروزه به دلیل پیشرفت صنعت در زمینه ی بسته بندی انواع میوه ها و سبزیجات، وجود یک دستگاه سورتینگ در این خطوط لازم و ضروری می باشد. 
دستگاه های سورتینگ انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کار خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال دستگاه سورتینگ لیزری و یا رنگی برای جداسازی سیرهای تازه از نظر رنگ و حجم تنظیم می شود. این دستگاه مانند یک غلتک عمل می کند که مواد را به طرف جلو حرکت می دهد و با فرستادن امواجی بر آن سبب مشخص شدن اندازه و رنگ محصول مورد نظر می شود. 
از جمله مهم ترین مشخصات دستگاه سورتینگ، جداسازی سیر های تازه و درجه یک از نظر حجم، اندازه و… می باشد. این کار باعث می شود تا بسته بندی این محصولات آسان تر انجام شود و همچنین مانع به هدر رفتن وقت و انواع انرژی ها می شود. از ویژگی های دیگر این محصول می توان به متغیر بودن فاصله ی بین نوارهای آن اشاره کرد که سبب تغییر دادن آن مطابق با محصول مورد نظر می شود.

خرید دستگاه سورتینگ سیر ارزان قیمت

خرید دستگاه سورتینگ سیر ارزان قیمت خرید دستگاه سورتینگ سیر توسط انواع متقاضیان و مشتریان به صورت گسترده و فراوان انجام می شود. یکی از دلایل خرید فراوان این محصول توسط مشتری ها، ازران بودن قیمت آن نسبت به محصولات مشابه است. این محصول به دو روش عمده و تکی خریداری می شود که خرید عمده ی آن نسبت به خرید تکی ارزان تر و مناسب تر است؛ زیرا فروش عمده سبب کاهش قیمت محصول مورد نظر می شود. 
قیمت دستگاه سورتینگ سیر به عوامل مختلفی مانند: جنس بدنه، نوع کارایی، طرح و مدل، خرید عمده و تکی، وزن و اندازه، روش خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم، برند و مارک و… بستگی دارد. هر کدام از این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش قیمت محصول مورد نظر نقش مهم و بسزایی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما