صادرات دستگاه سورتینگ سیر خشک ایرانی

یکی از محصولات صادراتی ایران که سالانه مقادیر بسیار بالایی از آن تولید و به بازارهای داخلی و خارجی این محصول عرضه می شود سیر خشک می باشد. یکی از مسائلی که باید برای بازاریابی این محصول لحاظ شود عرضه آن به صورت درجه بندی شده می باشد.

معیار درجه بندی می تواند رنگ، سایز، کیفیت و یا هر چیز دیگری باشد. برای انجام این کار از دستگاه سورتینگ سیر خشک استفاده می شود. انواع این دستگاه چگونه کار می کنند و صادرات این محصول ایرانی به چه شکل است؟

صادرات دستگاه سورتینگ سیر خشک ایرانی

انواع دستگاه سورتینگ سیر خشک

انواع دستگاه سورتینگ سیر خشک

سیر از جمله محصولاتی است که برای نگه داری و صادرات باید کاملا خشک شود تا بتوان آن را برای بلند مدت و در شرایط مناسب نگه داری کرد. 

بخش اعظم سیر تولید شده در ایران جنبه صادراتی دارد و کشورهایی همچون عراق و کشورهای حوزه خلیج فارس از مشتریان عمده این محصول به شمار می آیند.

برای صادرات سیر خشک درجه بندی آن ضروری می باشد و بنابراین باید از دستگاه های سورتینگ مخصوص استفاده کرد.

انواع این دستگاه ها سیر خشک شده را بر اساس معیار هایی مانند سایز می توانند جدا کنند. در دستگاه های پیشرفته تر از انواع دوربین های لیزری یا تصویر برداری برای تشخیص و جداسازی سیر بر اساس رنگ یا وجود ضایعات و آفات استفاده می شود.

این دستگاه ها فاقد مخزن شستشو هستند چون تماس سیر با رطوبت باعث جوانه زنی و پایین آمدن کیفیت آن می شود.

در انواع این دستگاه ها از روش های مخصوص برای جداسازی پوسته اضافه و یا ساقه های خرد شده سیر استفاده می شود تا محصول نهایی خالص و عاری از هر نوع ماده دیگر باشد.

این دستگاه ها در انتهای خط تولید دارای خروجی های جداگانه برای انواع سیر از نظر سایز یا رنگ بوده و آنها را در بسته بندی های مشبک یا کارتونی قرار می دهد.

خرید دستگاه سورتینگ سیر ارزان قیمت

خرید دستگاه سورتینگ سیر ارزان قیمت

کارگاه های درجه بندی انواع محصولات کشاورزی به ویژه سیر که به صورت عمده اقدام به خرید این محصولات نموده و یا کسانی که در زمینه صادرات انواع دستگاه سورتینگ ایرانی به سایر کشورها فعالیت دارند می توانند از دستگاه سورتینگ سیر برای پیشبرد کسب و کار خود استفاده کنند.

برای خرید دستگاه سورتینگ سیر ارزان قیمت می توانید با کارشناس ما تماس گرفته تا ضمن کسب اطلاع از مشخصات این دستگاه و قیمت روز آن سفارش خود را اعلام نمایید.

قابل توجه است در صورت سفارش این دستگاه به صورت عمده می توانید از تخفیف ویژه برای این نوع خرید بهره مند شوید.

سفارش شما با رعایت حمل و انتقال سالم و به طور کاملا بی عیب به آدرس اعلامی توسط شما به هر نقطه ای از ایران ارسال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما