صادرات دستگاه سورتینگ سیر خشک خارجی

کشور ما یکی از تولیدکنندگان عمده سیر در منطقه می باشد و بنابراین سیر مازاد بر نیاز داخلی به صورت خشک شده به کشورهای دیگر صادر می شود. امروزه برای عرضه داخلی و به خصوص صادرات این محصول باید از دستگاه های سورتینگ برای درجه بندی آن استفاده کرد. سیر خشک درجه بندی شده امکان بازاریابی بهتری دارد و بنابراین ارزش افزوده بیشتری می توان از آن به دست آورد. بهترین برند دستگاه سورتینگ سیر خشک خارجی چیست و صادرات این دستگاه به چه شکل است؟

صادرات دستگاه سورتینگ سیر خشک خارجی

بهترین برند دستگاه سورتینگ سیر خشک خارجی

بهترین برند دستگاه سورتینگ سیر خشک خارجی

برای درجه بندی و بسته بندی مناسب سیر خشک از دستگاه سورتینگ مخصوص استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها معمولاً در دو نوع خارجی و داخلی در بازار وجود دارند.

دستگاه سورتینگ غلطکی معمولاً بهترین گزینه برای درجه بندی سیر خشک می باشد بهترین برند خارجی این دستگاه‌ توانایی جداسازی دقیق سیر و با حداقل خطا را دارد.

 این دستگاه دارای جنس بدنه استیل مقاوم در برابر خوردگی و ضربه بوده و از نظر شکل ظاهری به گونه ای طراحی شده است که حداقل فضا را اشغال می کند. این امر موجب می‌شود که در کارگاه های با ابعاد کوچک نیز بتوان از دستگاه سورتینگ سیر خارجی استفاده نمود. 

نوع غلطکی این دستگاه امکان جداسازی سیر ها بر اساس اندازه دارا می باشد.

نوع پیشرفته تر این وسیله دارای امکانات بیشتری است و از قسمت ورود تا خروج سیر و بسته بندی آن به صورت اتوماتیک انجام می شود.

بهترین برند این دستگاه از دوربین های تصویربرداری و سیستم نورپردازی مناسب استفاده کرده و به این شکل می‌تواند سیر ها را از نظر رنگ و اندازه از همدیگر جدا کند. این دستگاه از طول عمر و ماندگاری بالایی برخوردار بوده و می تواند سیر ها را بر اساس سایز های مختلف و در بسته بندی های جداگانه سورت کند.

مرکز فروش دستگاه سورتینگ سیر غلطکی

مرکز فروش دستگاه سورتینگ سیر غلطکی

کسانی که درجه بندی انواع محصولات زراعی و باغی را به عنوان یک شغل انتخاب کرده و در کارگاهها و کارخانجات اقدام به سورتینگ آنها می نمایند؛ همچنین افرادی که به صادرات انواع مختلف این دستگاه‌ها اشتغال دارند می توانند از دستگاه سورتینگ سیر غلطکی به عنوان یک گزینه برای پیشبرد کار خود و صادرات استفاده کنند.

برای خرید این محصول صادراتی می توانید با مرکز فروش دستگاه سورتینگ سیر غلطکی ارتباط برقرار کرده و ضمن کسب اطلاع از سایر ویژگیها و امکانات این دستگاه نسبت به سفارش آن اقدام کنید.

این مرکز در نظر دارد تا برای خریداران عمده این دستگاه تخفیف ویژه ای لحاظ کند تا با قیمت پایین تری آن را به دست آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما