صادرات دستگاه سورتینگ سیر خشک صنعتی

دستگاه سورتینگ سیر خشک بهترین نمونه از یک کالا جهت بهینه سازی کیفیت یک محصول می باشد. در این میان مواد غذایی با بسته بندی مناسب ضمن حفظ کیفیت اولیه و تازگی خود با افزایش مشتری پسندی همراه شده و به این جهت این دستگاه ها امروزه از نقش مهمی در بخش کشاورزی و صنایع غذایی برخوردار هستند. این امر سبب شده است تا بخشی از تولید این ماشین آلات با هدف صادرات به اقصی نقاط جهان صورت گیرد.

صادرات دستگاه سورتینگ سیر خشک صنعتی

انواع دستگاه سورتینگ سیر خشک چیست؟

انواع دستگاه سورتینگ سیر خشک چیست؟ یکی از مهمترین و کاربردی ترین ماشین آلات بخش صنعتی، دستگاه های سورتینگ می باشند. این وسایل گستره ای متنوع از مدل ها و انواع مختلفی را در بر می گیرند که هر کدام قابلیت ها و ظرفیت های گوناگونی دارند. 

یکی از مشخصات انواع این تجهیزات آن است که برای محصولات مختلف کشاورزی اعم از سیر خشک تا میوه های تازه و حتی هندوانه و خربزه نیز قابل استفاده می باشند. گونه ای از این وسیله به صورت مولتی کالر می باشد که به کمک دو شیوه یعنی نوار نقاله و روش ریزشی عملیات سورت و درجه بندی سیر خشک را انجام می دهد.

حسگر های موجود در این دستگاه جزئی مهم از آن به شمار می آیند که قادر به تفکیک انواع سیر از نظر اندازه بوده و همچنین به جداسازی ضایعات سیر به بهترین شکل ممکن کمک می کنند.

تعداد کانال های ورودی در هر ماشین سورتر متفاوت بوده و برخی انواع آن شامل تعداد بیشتری کانال ورودی هستند. این مدل ها مناسب کارخانه هایی با ظرفیت تولیدی بالا می باشند که سرعت و دقت کار را به طور چشمگیری افزایش می دهند.

هر کدام از انواع دستگاه سورتر با قابلیت های خاص خود قیمت متفاوتی دارد که در زمان خرید لازم است به این نکته توجه شود و خرید بر اساس آن صورت گیرد.


قیمت دستگاه سورتینگ سیر صیفی جات

قیمت دستگاه سورتینگ سیر صیفی جات سیر از دسته گیاهانی است که هم به صورت تازه و هم به شکل خشک شده و پودر شده مورد استفاده قرار می گیرد. تقاضای بالا برای محصول پر خاصیت و پر استفاده ای مانند سیر سبب شده است تا انواع دستگاه سورتینگ صیفی جات با مشخصات مختلف تولید شود.

مسئله قیمت یکی از مهمترین فاکتور هایی است که از سوی خریداران در درجه اول اولویت قرار دارد. از این رو قیمت دستگاه سورتینگ اولین موردی است که خریداران به آن توجه داشته و اطلاعات لازم را در این زمینه از فروشنده دریافت می دارند.

به این جهت مراکز مختلف تولیدی ممکن است با توجه به کاربری های گوناگون و بر اساس نیاز خود انواعی از مدل های گران قیمت را خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما