صادرات دستگاه سورتینگ صیفی جات اتوماتیک

دستگاه سورتینگ صیفی جات به منظور جداسازی انواع محصولات صیفی و کشاورزی، مورد استفاده واقع شده و بهترین نوع آن که دارای سرعت و کارکرد بهتری می باشد؛ دستگاه سورتینگ اتوماتیک می باشد که حتی به بازارهای خارجی نیز ارسال گشته است.

صادرات دستگاه سورتینگ صیفی جات اتوماتیک

مشخصات دستگاه سورتینگ صیفی جات اتوماتیک

مشخصات دستگاه سورتینگ صیفی جات اتوماتیک هر یک از صیفی جاتی که وارد خطوط فرآوری می گردند؛ از جهات اندازه، رنگ، کیفیت و وزن با هم دارای تفاوت های فاحشی هستند.
برای مثال اگر بخواهیم صیفی جاتی مانند گوجه را نام ببریم؛ باید گفت که انواع مختلفی از این محصول قابل مشاهده اند که در این حالت ممکن است با گوجه های ریز تا درشت، گوجه های قرمز رسیده تا گوجه کمی کال و یا گوجه های مرغوب تا معمولی باشیم.
حال آنها را از هم جدا کرده و به صورت مجزا به بازار عرضه می نمایند؛ اما فرآیند جداسازی، تنها توسط دستگاه سورتینگ صیفی جات است که ممکن خواهد گشت.

در قسمت نخست نیز در مورد این دستگاه ها اعلام داشتیم که یکی از برترین دستگاه های سورتینگ صیفی جات، دستگاه اتوماتیک می باشد که برخی از مشخصات آن را نام خواهیم برد:

  • دستگاه های سورتینگ صیفی جات اتوماتیک از دو مدل کلی خطی و دوار تشکیل یافته اند.
  • انواع میوه و صیفی جات از قبیل خیار، پرتقال، سیب، گوجه، سیب زمینی، گلابی، فلفل دلمه ای، بادمجان و … قابل تفکیک با این دستگاه، با سرعت بسیار بالا خواهند بود.
  • دستگاه سورتینگ اتوماتیک صیفی جات، با دقت بسیار زیاد، عملیات سورتینگ کردن را انجام می دهد.
  • میزان برق مصرفی در آن نیز بسیار مناسب بوده و مجهز به سیستم سبد گردان نیز می باشد.
  • راندمان دستگاه، بسیار بالا بوده و از سیستم کارکردی الکترومکانیک نیز برخوردار گشته است.

قیمت خرید دستگاه سورتینگ صیفی جات

قیمت خرید دستگاه سورتینگ صیفی جات دستگاه های سورتینگ صیفی جات از نمونه هایی مانند دستگاه اتوماتیک و دستگاه نیمه اتوماتیک تشکیل یافته و هر یک از مشخصات فنی و ظاهری مختص به خود برخوردار می باشند.
اما با توجه به اینکه دستگاه های سورتینگ اتوماتیک مجهز به مکانیزم پیشرفته تر و قطعات بیشتری بوده و عملیات لازم توسط آنها در مدت زمان کمتر و با بازدهی بیشتر صورت می پذیرد؛ بنابراین می توان اعلام داشت که قیمت دستگاه سورتینگ مورد نظر، بیشتر هم می باشد که البته این موضوع بر خریداران پوشیده نیست.

پس اگر تصمیم به خرید دستگاه سورتینگ صیفی جات دارید؛ پیشنهاد می کنیم که حتماً دستگاه های اتوماتیک را انتخاب نمایید؛ شاید قیمت آنها در ابتدا کمی غیر قابل هضم باشد؛ اما عملکرد آنها نسبت به دستگاه های دیگر، به مراتب بیشتر و بهتر بوده و یقیناً رضایتی که می خواهید را از آن کسب خواهید نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما