صادرات دستگاه سورتینگ طالبی ساخت ایران

همه محصولات کشاورزی باید طبقه بندی و درجه بندی شوند و اکثریت از طریق کار دستی انجام می شود. کار دستی نیروی کار زیادی نیزا دارد. نیروی کار زیاد مشکلاتی مانند خستگی زیاد ذهنی، کار خسته کننده، ناسازگاری و بهره وری کم یا بسیاری از مشکلات دیگر را به وجود خواهند آورد. دستگاه پرکن مرغ دستی نیز از دیگر تولیدات این کارخانه می باشد. برای یک میوه مانند طالبی وجود یک دستگاه مرتب سازی تغریباً غیر ممکن است. ولی مجموعه ما نه تنها دستگاه سورتینگ طالبی را تولید بلکه آن را نیز به کشور های دیگر صادر می کند!

صادرات دستگاه سورتینگ طالبی ساخت ایران

چگونه دستگاه سورتینگ طالبی خوب بخریم؟

چگونه دستگاه سورتینگ طالبی خوب بخریم؟ برای خرید یک دستگاه سورتینگ میوه خوب و دستگاه پرکن بلدرچین خانگی به ویژه میوه طالبی باید اطلاعات کاملی پیرامون دستگاه طبقه بندی داشته باشیم.

دستگاه طبقه بندی خودکار طالبی، با استفاده از اصل تعادل و اهرم، برای طبقه بندی از نظر وزن استفاده می شود. دستگاه مرتب سازی میوه طالبی ما با وزن گیری دقیق، راندمان بالا، کارکرد آسان، کاربرد گسترده پ، درجه مرتب سازی قابل تنظیم و … مشخص می شود و به طور گسترده برای مرتب سازی یک میوه سر سخت مانند طالبی مناسب است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که دستگاه مرتب سازی ما بهترین سیستم طبقه بندی محصولات کشاورزی است. به دلایل زیر:

1. طراحی پیشرفته، سازه فولادی با عمر طولانی، راحت برای جابجایی و نگهداری آسان.
2. دستگاه مرتب سازی میوه اتوماتیک است، موجب صرفه جویی در کار و زمان می شود و توسط PLC کنترل می شود و کار با آن آسان است.
3. درجه مرتب سازی بر اساس خواسته های شما قابل تنظیم است.
4- خروجی زیاد، مصرف انرژی پایین و سر و صدای کم.
5- مخزن میوه با دوام و به خوبی طراحی شده، هیچ آسیبی به میوه وارد نمی شود.
6. در انتقال خودکار، اندازه گیری سریع و طبقه بندی صحیح برای میوه حرف اول را می زند.

دستگاه مرتب سازی میوه ما به طور گسترده ای در پایه کاشت میوه، گیاهان فرآوری میوه، باغ، انبار میوه و سبزیجات تازه، انبار یخچال، شرکت فرآوری میوه، سوپرمارکت میوه و سبزیجات، کارخانجات فرآوری مواد غذایی، یخچال و فریزر مواد غذایی و غیره کاربرد دارد.

مقرون به صرفه ترین راه حل برای مرتب سازی، درجه بندی، مواد خارجی و نیاز به حذف سنگ و بسته بندی سنگ شما بدون هیچ شکی این وسیله است. عملیات مرتب سازی آن می تواند بر اساس رنگ مورد، بافت، اندازه یا شکل ظاهری باشد.

طبقه بندی چندگانه و مرتب سازی تو در تو بر اساس پارامترهای فوق می تواند انجام شود.

دوربین های با وضوح بالا و سنسورهای چند طیفی با استفاده از فناوری Gridbots gridEYE to برای تشخیص نقص در سرعت های بالا استفاده می شوند، مشتری را از مسائل مربوط به نیروی انسانی در طول کار بی نیاز می کند و ضمن مرتب سازی محصول با کیفیت بالا و با ارزش استثنایی کمترین هزینه را بر او تحمیل می کند.

فروش دستگاه سورتینگ میوه در انواع مختلف

فروش دستگاه سورتینگ میوه در انواع مختلف مجموعه ما اقدام به فروش دستگاه سورتینگ میوه در انواع مختلف نموده است. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصولات با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما