صادرات دستگاه سورتینگ مغز پسته رنگی

امروزه بازار فروش دستگاه های صنعتی از جمله دستگاه سورتینگ مغز پسته در کشور از رونق بسیار خوبی برخوردار است چرا که به دلیل کم آبی شهرهای زیادی به کشت پسته روی آورده اند و نیاز به همچین محصولی را شرکت های تولیدی در داخل با کیفیت عالی و قیمت مناسب به فروش می رسانند که در حال حاضر صادرات آن هم افزایش پیدا کرده و نیز صادرات سبب رونق تولید و اقتصاد در کشور گردیده است.

 

صادرات دستگاه سورتینگ مغز پسته رنگی

میزان صادرات دستگاه سورتینگ مغز پسته

میزان صادرات دستگاه سورتینگ مغز پسته

این نوع دستگاه بر اساس کاربرد و مدل انواع و اقسام مختلفی را دارا می باشد که در سایز های مختلف با کیفیت عالی در بازار عرضه می شود که به دلیل اهمیت این دستگاه در پروسه تولید و عرضه محصول مورد توجه تولید کنندگان و کشاورزان قرار گرفته است که فروش دستگاه سورتینگ با کیفیت عالی و قیمت مناسب به روش عمده و مستقیم روانه بازارهای داخلی و خارجی می شود که این عرضه به روش مستقیم و بدون واسطه ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

از آنجا که بهترین دستگاه سورتینگ در داخل کشور تولید می شود و به دلیل کاربرد راحت و در دسترس بودن مورد توجه پسته کاران داخلی و خارجی شده است. شهرهای داخلی مانند رفسنجان، تهران، کرمان، قم، اصفهان و غیره بیشترین سفارش را در کشور به خود اختصاص داده اند و این محصول به کشورهای ترکیه، آمریکا، ایتالیا، اسپانیا، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان و سوریه که از تولید کنندگان اصلی پسته هستند صادر می شود که باعث ارز آوری و شکوفایی اقتصاد کشور می گردد. امروزه صادرات دستگاه سورتینگ پسته در کشور رو به افزایش است چرا که تولید کنندگان آن خدمات پس از فروش برای آن ارائه داده اند.

خرید بهترین دستگاه سورتینگ پسته

خرید بهترین دستگاه سورتینگ پسته

خرید دستگاه سورتینگ مغز پسته رنگی که‌ کار جداسازی پوست از مغز و هم چنین جدا سازی دانه های پسته بر اساس اندازه و سایز، رنگ، خندان و بسته بودن و نیز رسیده و کال بودن را انجام می دهد کار بسیار مهم در صنعت پسته داری است چرا که کمک شایانی به کاهش هزینه ها و زمان را در بر دارد شایان ذکر است که دستگاه سورتینگ مغز پسته در تخمه آفتاب گردان، بادام، گردو، فندق و غیره نیز کاربرد بسیار دارد.

دستگاه سورتینگ به دلیل استفاده تولید کنندگان از قطعات طراحی داخل و هم چنین نیروی تکنسین ماهر از درجه کیفی عالی برخوردار است که قیمت مناسب آن نسبت به نمونه مشابه خارجی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است و علاوه بر این که  از بیرون رفت ارز از کشور جلوگیری می کند باعث ارز آوری به کشور و رشد اقتصاد و چرخه تولید در کشور می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما