صادرات دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک

در صنایع مختلف، از جمله صنعت غذا و مواد خوراکی به غربالگری مواد خام، از نظر اندازه، رنگ، شکل و وزن، سورتینگ می گویند، داشتن محصولات تولیدی یک دست و با کیفیت از مزایای انجام این فرآیند بر روی مواد اولیه گوناگون مانند نخود فرنگی در صنایع غذایی است. فر صنعتی از دیگر تولیدات کارخانجات تولید سورتینگ می باشد. دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک تولید شده در کشورمان به دلیل داشتن کیفیت بالا از جمله اقلام صادراتی نمونه در صنعت کشورمان می باشد.

صادرات دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک

مزیت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک

مزیت دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتوماتیک برای انجام عمل سورتینگ نخود فرنگی در گذشته، از نیروی انسانی برای انجام این کار استفاده می کردند.گرچه امروزه هم در بسیاری از موارد به روش دستی و به وسیله اپراتور های انسانی، جداسازی بعضی از مواد اولیه در صنایع مختلف صورت می گیرد. می توان گفت در کارخانه تولیدی سورتینگ فر صنعتی پیتزا نیز تولید می شود.

این نوع انجام فرآیند سورتینگ، بجز هزینه زیادی که برای تولید کننده دارد، از ضریب خطای بیشتری نیز در مقایسه با عملکرد دستگاه سورتینگ اتومات برخوردار بوده و ممکن است محصولات با اندازه و وزن های مختلف و یا نخودهای کپک زده و بی کیفیت نیز وارد چرخه تولید نهایی شوند که این نکته، موجب کاهش مرغوبیت محصول نهایی خواهد شد، اما استفاده از دستگاه سورتینگ نخود فرنگی اتومات با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و مجهز بودن به تجهیزات لیزری و اشعه مادون قرمز در صنایع غذایی می تواند منجر به افزایش کیفیت محصولات تولیدی شود، در این روش با اسکن تمامی مواد اولیه و نخود فرنگی های موجود در چرخه تولید و جداسازی انواع بی کیفیت آن از دیگر انواع مرغوب که دارای وزن و اندازه و تازگی استانداردی باشند، همچنین با خارج کردن ضایعات و آلاینده ها از پروسه تولید، می توان به تولید یک کنسرو یا محصول غذایی با کیفیت و درجه یک که رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و باعث افزایش تولید و فروش هر مجموعه و کارخانه تولیدی می گردد دست یافت، دستگاه های سورتینگ برای استفاده در ‌موارد گوناگون و در ابعاد مختلف قابل تنظیم و مصرف می باشد.

فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی ارزان

فروش دستگاه سورتینگ نخود فرنگی ارزان امروزه با پیشرفت صنایع فعال در تولید دستگاه های صنعتی مختلف در کشورمان، از جمله تولید و عرضه دستگاه سورتینگ اتومات توسط شرکت های معتبر داخلی، علاوه بر تامین نیاز های داخلی به صادرات انواع آن به دیگر کشور ها نیز مبادرت می ورزند، کیفیت بالای این دستگاه ها و بازدهی مطلوب آن ها سبب استقبال اکثر تولید کنندگان محصولات غذایی از این دستگاه ها شده، به همین دلیل، شرکت های سازنده آن ها، اقدام به ساخت و فروش دستگاه سورتینگ ارزان در سطح کشور از طریق نمایندگی های مجاز یا سایت های معتبر فعال در این عرصه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما