صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زرد درجه یک

افزایش روز افزون سطح زیر کشت محصولات کشاورزی و همچنین  بالا رفتن عملکرد آنها منجر به تولید حجم زیادی از صیفی جات و میوه های مختلف شده است که بدون بهره گیری از ادوات و دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک، جدا سازی، بسته بندی و سورت کردن آنها کار بسیار دشوار و هزینه بری خواهد بود. پیاز به عنوان یکی از محصولات پر کاربرد شناخته می شود. در این مطلب به بررسی صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زرد درجه یک خواهیم پرداخت. 

صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زرد درجه یک

مشخصات دستگاه سورتینگ پیاز زرد درجه یک

مشخصات دستگاه سورتینگ پیاز زرد درجه یک مشخصات دستگاه سورتینگ پیاز زرد درجه یک به شرح زیر می باشد:

این دستگاه، پیاز ها را بر اساس ویژگی های مختلف مانند سایز، سالم یا نبودن و… درجه بندی می کند. از یک شاسی به کمک چرخ های مقاوم در ساخت آن استفاده می شود. به این ترتیب قابلیت حمل آسانی دارد. حتی طراحی آن را به نحوی در نظر می گیرند که مستقیما سر زمین نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانیکه پیاز ها وارد دستگاه می شوند، بر اساس داده هایی که از قبل به دستگاه داده شده است، در چهار نوع مختلف جدا می‌شوند و هر یک از طریق کانال مخصوص به خود خارج می گردند. سرعت دستگاه قابل تنظیم بوده و تعداد نیروی اپراتور در مکانیسم کار به طوری است که باعث ایجاد صدمه و ضربه به پیازها و در نتیجه آسیب بافت آنها نخواهد شد.

نوارنقاله نیز یکی از اجزای آن به شمار می رود. جنس بدنه دستگاه معمولاً از فلز های مقاوم ساخته می شود. پوشش های الکترواستاتیک به عنوان بهترین رنگ برای آنها انتخاب شده که در برابر شستشو از دستگاه محافظت می کند. سرند های لاستیکی نیز بخشی از این دستگاه را تشکیل می دهند. زمانی که پیاز ها تفکیک شود به کمک نوار نقاله به انتهای دستگاه هدایت شده و به صورت اتوماتیک درون گونی و پالت ریخته می شود. 

خرید مستقیم انواع دستگاه سورتینگ پیاز

خرید مستقیم انواع دستگاه سورتینگ پیاز برای خرید دستگاه سورتینگ پیاز به صورت مستقیم و بدون واسطه می‌توان از این سایت فروشگاهی کمک گرفت. خرید مستقیم و عمده قیمت ها را کاهش می دهد. علت آن هم حذف واسطه های فروش می باشد.

البته گفتنی است که تخفیفات متعددی هم برای متقاضیان عمده در نظر گرفته می شود که این امر هم به نوبه خود در کاهش قیمت ها نقش مهمی دارد. در خرید انواع دستگاه سورتینگ پیاز عوامل مختلفی مانند برند و کارخانه سازنده آن اثر گذار می باشد. جنس بدنه هم بر قیمت تمام شده آن اثر می گذارد. در صورتی که تعداد متقاضیان افزایش یابد، قیمت ها نیز افزایش پیدا خواهند کرد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما