صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زرد در ایران

پیاز زرد از جمله محصولاتی می باشد که به خاطر عطر و و طعم دلنشینی که دارد همواره به صورت خام و چاشنی در وعده های غذایی مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت این سورتینگ ها از الکتروموتور کاجیلی سه فاز استفاده می شود. سورتینگ پیاز های سالم را در گروه های مختلف جداسازی می کند تا بازار پسندی بیشتری داشته باشد. این مجموعه با صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زرد در ایران، توانسته به ارز آوری بالایی دسترسی داشته باشد و سود خوبی کسب کند.صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زرد در ایران

کاربرد های دستگاه سورتینگ پیاز زرد

کاربرد های دستگاه سورتینگ پیاز زرد با استفاده از دستگاه سورتینگ پیاز زرد، محصولات به خوبی از نظر اندازه، شکل ظاهری و رنگ تفکیک شده و به درجه بندی های مختلف تقسیم می شود. این موضوع دست مشتری را در زمان خرید آزاد گذاشته تا به توجه به نیازی که دارد، پیاز مورد نظر خود را شناسایی نموده و اقدام به خرید بهترین گزینه نماید. کارخانه تولیدی سورتینگ، دستگاه بلوک زنی سقفی میزی را نیز تولید می کند.

تمام بخش بندی های دستگاه از استیل ضد زنگ می باشد تا به هنگام تفکیک بندی، تمام اصول ایمنی از نظر سازمان استاندارد به صورت کامل رعایت شده و پروتکل های بهداشتی به خوبی به انجام برسد.

گونه های ناقص و آن هایی که در اثر ضربه، بافتشان تخریب شده است از ریل خارج گردیده و کنار گذاشته می شوند. پیاز های مختلف در بسته بندی های 10، 15، 20، 25 و 30 کیلوگرمی توری شکل بارگیری می شوند تا مشتری بنا به سلیقه شخصی خود اقدام به خرید نماید.

تمام مراحل دستگاه به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست به انجام می رسد. این موضوع سرعت و شتاب کار را به صورت منحصر به فردی ارتقا بخشیده و نیاز به بکارگیری نیرو انسانی را به حداقل می رساند.

سورتینگ محصولات به روش امروزی، حجم ضایعات تولیدی در زمان انتقال و جابجایی را به حداقل می رساند. به این ترتیب، از افزایش بی دلیل قیمت ها به خاطر ضایعات ممانعت به عمل آورده و می توان نبض بازار را به دست گرفت.

از جمله مناطق متقاضی دستگاه سورتینگ پیاز زرد ایران، کشور دوست و برادر عراق می باشد که جز عمده واردکنندگان محصولات ناب ایرانی در چند سال اخیر است.

قیمت انواع دستگاه سورتینگ پیاز ارزان

قیمت انواع دستگاه سورتینگ پیاز ارزان با استفاده از دستگاه سورتینگ، می توان در مدت زمان کمتر، به حجم بالاتری از پیاز های دسته بندی شده دسترسی پیدا نمود و با بهینه سازی در زمان نیاز های مشتریان عزیز و ارجمند را با سرعت بیشتری برآورده کرد.

جهت دست یابی به آخرین قیمت دستگاه سورتینگ ارزان و باکیفیت می توانید هم اکنون تلفن همراه خود را برداشته و با یکی از شماره هایی که در صفحه نوشته شده تماس برقرار نمایید. همکاران بنده به صورت شبانه روزی در شیفت های مختلف آماده پاسخ گویی به سوال های مطرح شده از طرف شما عزیزان می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما