صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زعفران

دستگاه سورتینگ پیاز به صورت مکانیکی و اصولی و استاندارد کار کرده و قابلیت جدا سازی پیاز زعفران را به میزان سبک و سنگین را داشته و جهت ریز و درشت نمودن آن به کار می رود. این محصول با نازل ترین قیمت صادر می گردد.

صادرات دستگاه سورتینگ پیاز زعفران

آشنایی با انواع دستگاه سورتینگ پیاز زعفران

آشنایی با انواع دستگاه سورتینگ پیاز زعفران

فناوری سورتینگ باعث تسهیل بسته بندی و حمل و نقل محصول شده است و با ترکیب نیروی انسانی و سیستم اتوماتیک سورتینگ محصول انجام می شود. با آن می توان محصولی یکدست و یکنواخت را با برند مورد نظر به بازار و مشتری عرضه نمود.

با جدا سازی پیاز زعفران، زمین دار و کشاورز به سهولت می تواند آن را برای کشت دوباره استفاده نماید.

انواع دستگاه سورتینگ پیاز و زعفران قابل شست و شو، دارای چند خروجی مختلف و بدنه ای محکم و ضد زنگ، مصرف برق و انرژی پایین، دارای کنترل و سورت حجمی و تابلوی مرکزی پی ال سی، تمام اتوماتیک، عملیات مناسب بهداشتی، دوام و استحکام بالا، دارای نشان استاندارد و خدمات پس از فروش می باشند.

در صنعت زعفران به کار بردن این دستگاه، ضروری می باشد. این دستگاه، خاک پیاز را می گیرد و در تمیز نمودن آن نیز مؤثر می باشد.

  • سورتینگ های لیزری رنگی، محصول را بر اساس شاخصی که به دستگاه داده می شود، حجم و رنگ، اسکن کرده و سایز بندی می کند و در صورت مشابه نبودن جدا سازی می شود.
  • سورتینگ نواری و دوار از پرکاربردترین و رایج ترین مدل دستگاه های سورتینگ می باشد.
  • سورتینگ دوار، یک استوانه افقی دارد و بر اساس حجم دسته بندی می کند.
  • سورتینگ نواری دارای قابلیت تنظیم فاصله بین نوارها می باشد و می توان آن را به اندازه دلخواه تنظیم نمود و جنس بدنه آن استیل است.
  • نوع دیگری از دستگاه سورتینگ به نام سرند، صرفا جهت سایز بندی و جداسازی غلات و خشکبار، کاربرد دارد که با لرزشی که ایجاد می کند دانه های محصول از ورق های توری عبور کرده و یکدست می شوند.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ میوه

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ میوه

درجه بندی محصولات کشاورزی، در استاندارد سازی آن نقش به سزایی دارد.

از دستگاه سورتینگ میوه می توان در کارخانجات تولیدی میوه خشک و انواع مواد غذایی استفاده نمود و جهت درجه بندی و دسته بندی انواع میوه بر اساس شکل ظاهری، رنگ، سایز بندی، حجم، اندازه، محصولات خراب و نا خالصی ها از این دستگاه استفاده می شود.

تولید کنندگان دستگاه سورتینگ، در راستای رضایت مصرف کننده تلاش نموده و محصولی با کیفیت را ارائه می دهند.

این مجموعه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع غذایی و تولید انواع دستگاه سورتینگ فعالیت نموده و محصولی با کاربرد آسان و قابل رقابت با نمونه های خارجی را با قیمت مقرون به صرفه توزیع می نماید.

جهت اطلاع بیشتر و استعلام قیمت، با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما