صادرات دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ایرانی

 دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی یکی از دستگاه هایی است که توسط تولیدکنندگان ایرانی در بخش صنعت در مدل های مختلف تولید می شود. نمونه های مختلف این دستگاه با عملکردهای متفاوت برای صادرات به بازارهای جهانی نیز آماده سازی می شود. کیفیت برندهای مختلف این محصول به اثبات رسیده و بسیاری از کشورها از تولیدات ایرانی استقبال کرده اند.صادرات دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی ایرانی

وظیفه اصلی دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی

وظیفه اصلی دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی از دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی برای صنایع غذایی مختلف از جمله کارخانه تهیه رب گوجه و در بخش صادرات گوجه فرنگی استفاده می شود.

تفکیک و جدا سازی گوجه های سالم و مرغوب از نوع خراب و بی کیفیت آن به کمک دستگاه سورتینگ در زمان کمتر و با سرعت بیشتری صورت می گیرد.

در بخش صادرات گوجه فرنگی نیز بهترین و مرغوب ترین نوع گوجه در سایز های تقریبا یکسان برای صادرات آماده می شوند. در این زمینه نیز دستگاه سورتینگ گوجه فرنگی های یک اندازه را جدا سازی کرده و برای بسته بندی آماده می کند.

در خط تولید رب گوجه دستگاه سورتینگ علاوه بر جدا سازی گوجه عملیات شست و شوی و خشک کردن گوجه ها را نیز انجام می دهد.

این دستگاه در ابعاد و سایز های مختلف بر اساس فضای در نظر گرفته شده می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد. 

فروش جدیدترین دستگاه سورتینگ صیفی جات

فروش جدیدترین دستگاه سورتینگ صیفی جات برندهای تولید کننده دستگاه سورتینگ سعی می کنند با بکار گیری برترین تکنولوژی روز دنیا و متخصصان و کارشناسان این حوضه، مدرن ترین و جدید ترین دستگاه های سورتینگ را تولید و به بازار فروش این محصول عرضه کنند.

فروش جدیدترین دستگاه سورتینگ صیفی جات توسط نمایندگی های فروش این محصول بسته به ابعاد مختلف آن و کارایی های متفاوت هر دستگاه با قیمت های مختلفی صورت می گیرد.

فروش این محصول با گارانتی و خدمات پس از فروش همراه خواهد بود. همچنین نصب و راه اندازی آن به صورت رایگان توسط متخصصان این امر صورت می گیرد. آموزش کار با دستگاه نیز از خدمات دیگری است که برندهای فروش دستگاه سورتینگ به خریداران این محصول ارائه می دهند.

عرضه مستقیم و فروش دستگاه سورتینگ برای خریداران عمده به صورت نقد یا فروش اقساطی با پایین ترین قیمت صورت می گیرد. کیفیت بالای تولیدات ایرانی سبب شده است که خریداران این محصول، رغبتی به خرید نمونه های خارجی آن نداشته باشند.

برخی از برندهای تولید کننده دستگاه سورتینگ پس از تامین نیازهای بازار داخلی کشور، تولیدات خود را برای فروش به بازارهای جهانی عرضه می کنند. خریداران اصلی دستگاه سورتینگ صیفی جات اغلب کشورهای همسایه ایران هستند. این کالای صادراتی می تواند سهم عمده ای در ارز آوری برای کشورمان داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما