صادرکننده سورتینگ پیاز باکیفیت

برای بسته بندی کردن پیاز ها باید همواره آنها را از نظر سایز و کیفیت جدا سازی نمود، در گذشته این کار با کمک دست انجام می شود که زمان زیادی نیاز داشت اما امروزه با تولید دستگاهی با نام سورتینگ تمام این مشکلات حل شده است. این دستگاه می ست بالا و عملکرد عالی در جداسازی پیاز ها دارد به همین دلیل زمینه صادرات سورتینگ پیاز باکیفیت فراهم گشته، این صادر کننده همواره بهترین دستگاه ها را با تعداد بالا به کشور های دیگر ارسال می کند.

صادرکننده سورتینگ پیاز باکیفیت

چگونگی عملکرد سورتینگ پیاز

چگونگی عملکرد سورتینگ پیاز بدانید که دستگاه سورتینگ پیاز عملکرد فوق العاده ای دارد اما ما شما را با چگونگی عملکرد دستگاه سورتینگ پیاز آشنا خواهیم کرد، کارایی این دستگاه به صورت زیر انجام می شود:

  1. این دستگاه دارای مخزنی می باشد که باید پیاز ها را درون آن ریخت.
  2. پس از ورود پیاز ها به مخزن آنها به صورت دانه دانه وارد صفحه سورتینگ می شوند.
  3. توسط دستگاه چشمی و لیزری دستگاه نمونه های سالم از نمونه های خراب جدا می شود.
  4. سپس به بخش خروجی می روند و نمونه های سالم از دو خروجی به داخل بسته بندی ها وارد می شود و از یک خروجی نمونه های خراب خارج می گردند.

این دستگاه ها عملکرد و دقت بالایی دارند و همواره در مدت زمان بسیار کوتاهی حجم قابل توجهی از پیاز ها را جدا سازی و پاک سازی کرده و برای ورود به بازار ها بسته بندی می کنند. همان گونه که گفتیم این دستگاه چشمی لیزری دارد که این چشم ها در تشخیص پیاز های سالم فوق العاده عمل می کنند.

صادرات سورتینگ پیاز باکیفیت

صادرات سورتینگ پیاز باکیفیت بالا بودن کیفیت این دستگاه و کارایی سریع و عالی آن باعث شده تا کشور های دیگر هم خواستار آن شوند، به همین دلیل شرکت های بازرگانی به تجارت و صادرات آن روی آورده اند، صادرات سروتینگ پیاز باکیفیت به کشور های دیگر با تعداد بسیار انبوه انجام می شود تا نیاز هر مصرف کننده به راحتی تامین گردد.

بدانید که شرکت های بازرگانی برای جلب رضایت مشتریان و افزایش اعتبار خود همواره برترین برند ها را انتخاب می کنند، لازم به ذکر است که تجارت این دستگاه برای کشور مزایای بسیار زیادی دارد، مثلا تجارت این محصول نیاز به تولیدات انبوه دارد که در این صورت هم تولید کننده باید نیروی کار خود را افزایش بدهد و ایجاد اشتغال کند و هم با این کار سود زیادی را به دست می آورد و در آخر هم اقتصاد کشور با این کار دچار تحولات شده و رونق پیدا می کند.

در زمان صادرات این دستگاه همواره درخواست مشتریان خارجی هم در نظر گرفته می شود تا نمونه آن متناسب با نیاز و بودجه آنها باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما