عرضه دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

یکی از بهترین دستگاه های سورتینگ که مورد عرضه در بازار داخلی و بازارهای صادراتی نیز قرار گرفته؛ دستگاه سورتینگ غلطی است که برای اقلامی مانند صیفی جات مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال می توان به دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی اشاره کرد که برترین سیستم کارکردی را داراست.عرضه دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی

مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی چیست؟

مزیت دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی چیست؟ صیفی جاتی مانند سیب زمینی که ممکن است انواع مختلفی را از نظر شکل ظاهری و حتی کیفیت در بر گیرند؛ به منظور عرضه در بازار، لازم است که توسط دستگاه های سورتینگ، تفکیک گشته تا امکان ارائه سیب زمینی با کیفیت از سیب زمینی معمولی به خوبی فراهم آید.

اما همانطور که در ابتدا گفته شد؛ یکی از دستگاه هایی که به این منظور مورد کاربرد قرار گرفته و بهترین کارکرد و نتیجه را به دنبال داشته است؛ دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی می باشد که اگر بخواهیم به تعدادی از مزیت ها و همچنین مشخصات مربوط به آن بپردازیم؛ شامل موارد زیر خواهند شد:

  • علت نامگذاری دستگاه سورتینگ غلطی این است که از مکانیزم غلطکی برای عملیات سورت کردن بهره برده و سرعت آن نسبت به دستگاهی که از مکانیزم الکترومکانیکی برخوردار است؛ بیشتر می باشد.
  • این دستگاه قادر است تا در کوتاه ترین زمان، انواع سیب زمینی را هم درجه بندی نموده و هم از یکدیگر بر اساس مولفه های ظاهری و کیفیتی جدا نماید.
  • توان و ظرفیت آنها بسته به اندازه دستگاه سورتینگ متغیر بوده و مطمئناً دستگاه هایی که بزرگ تر می باشند؛ ظرفیت و توان بیشتری را هم برای عملیات سورتینگ خواهند داشت؛ یعنی در هر ساعت می توانند تا چند تن سیب زمینی را هم سورت نمایند.
  • همچنین در مورد شکل ظاهری این دستگاه باید گفت که جنس آن از نوع استیل ضد زنگ بوده و بنابراین بیشترین دوام را خواهد داشت.

ارزانترین قیمت انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی

ارزانترین قیمت انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی در بازار فروش با تفاوت هایی از حیث مدل، کارکرد و برند به نمایش در آمده و لذا می توان آنها را در نمونه های بسیاری مشاهده نمود.
اگر بخواهیم انواع این دستگاه از حیث سیستم کارکردی را نام ببریم که می توان به این موارد اشاره کرد:

  1. دستگاه سورتینگ سیب زمینی غلطکی
  2. دستگاه سورتینگ سیب زمینی الکترومکانیکی

در مقایسه دو دستگاه نامبرده می توان بیان داشت که قیمت دستگاه سورتینگ غلطکی، نسبت به مدل دیگر، درجه کمی بیشتری را شامل شده که البته این قیمت در مقابل کارایی فوق العاده دستگاه، اصلاً به چشم نخواهد آمد.
البته نیازی به نگرانی از قیمت دستگاه سورتینگ غلطکی نیست؛ چرا که شما خریداران محترم با در پیش گرفتن این مسیر برای سفارش این دستگاه می توانید حتی از ارزانترین قیمت دستگاه سورتینگ غلطکی و انواع دیگر بهره مند شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما