عرضه دستگاه سورتینگ سیب زمینی پیاز

دستگاه سورتینگ سیب زمینی پیاز به وسیله ای گفته می شود که دارای مشخصات و اجزای مختلفی است و قطعات تشکیل دهنده آن در ارتباط با یکدیگر به سهولت و راحتی می توانند به تفکیک انواع سیب زمینی و پیاز در اندازه و سایز های مختلف بپردازند. عرضه این محصولات با ذکر قابلیت ها و مشخصات فنی هر کدام صورت می گیرد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارد.

عرضه دستگاه سورتینگ سیب زمینی پیاز

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی پیاز

مشخصات دستگاه سورتینگ سیب زمینی پیاز اهمیت بسته بندی مواد و محصولات مختلف از جمله تولیدات کشاورزی امروزه بیش از گذشته خود را نشان می دهد. این محصولات به کمک دستگاه های سورت از نظر درجه کیفی و اندازه تفکیک شده و محصولی که در نهایت آماده می شود از نظر نوع به راحتی قابل قیمت گذاری و تفکیک از انواع مشابه آن می شود.

به این منظور و با توجه به کاربری های گوناگون انواع دستگاه سورتینگ با قابلیت ها و آپشن های مختلف تولید شده اند که هر کدام در بخش خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مشخصات این ماشین آلات به اختصار عبارت است از:

  • وجود تعداد کانال های ورودی مختلف شامل یک تا هفت کانال
  • بدنه استیل که از فلزات مقاوم و مستحکم و با دوام بالا به شمار می آید.
  • استفاده از اجزایی مانند غلطک برای انتقال سیب زمینی و پیاز از یک بخش به بخش دیگر
  • تفکیک و جدا سازی این محصولات از نظر اندازه و کیفیت و دور ریختن انواع خراب آن
  • تولید در ظرفیت های مختلف با توجه به نیاز کشاورزان
  • امکان ساخت سفارشی با قابلیت های گوناگون طبق نظر مشتری
  • استفاده از امکاناتی نظیر لیزر و همچنین دوربین های قوی در طرفین دستگاه، دارا بودن خدمات گارانتی و پس از فروش

از آن جا که پیاز و سیب زمینی جزء محصولات پر مصرف در بخش کشاورزی می باشند بنابرای استفاده از دستگاه هایی چون دستگاه سورت می تواند سرعت و دقت فرایند این کار را به طور چشمگیری افزایش دهد.

تولید کنندگان انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی

تولید کنندگان انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی همان طور که اشاره شد، سورت و بسته بندی امروزه به یکی از فعالیت های مهم در بخش های صنعتی و غیر صنعتی تبدیل شده است که موجب ایجاد ارزش افزوده برای یک کالا شده و میزان فروش و قیمت گذاری آن را تسهیل می نماید.

در این زمینه تولید کنندگان دستگاه سورتینگ در پی ساخت ماشین هایی با قابلیت های بیشتر و صرف انرژی کمتر می باشند. در این راستا استفاده از مواد اولیه با کیفیت در ساخت این دستگاه ها از جمله اهدافی است که تولید کنندگان در پی تحقق آن بوده و همواره در این مورد به تحقیق و تفحص می پردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما